Udržujte léto se španělským jazykem v tomto playlistu

Úvodní strana » Magazín » Udržujte léto se španělským jazykem v tomto playlistu

Udržujte léto se španělským jazykem v tomto playlistu

Zpívejte a pochopte slova. Tento mix hudby vám pomůže vstřebat španělský jazyk. Léto sice končí, ale vy si můžete zachovat jeho živého ducha tímto vzrušujícím mixem španělské hudby od současných umělců.

Eléctrico by Sotomayor

Eléctrico je píseň s návykovým rytmem, který vám umožní uvolnit se a ochotně strávit noc na tanečním parketu. Vytvořili ji sourozenci Paulína a Raúl Sotomayor z Mexico City. Je to skladba z jejich alba Conquistador.

BANGAH (Pico y Palo) by ÌFÉ

Úplně nový zvuk se starobylým základem. Když posloucháte BANGAH, vnímáte cosi pod jeho povrchem, je to základní příběh, který mu dodává energii. Tento příběh můžete nalézt ve vizi kapelníka Oury Mun, který se přestěhoval do Puerto Rico koncem 90. let a v roce 2015 založil MFE. Unikátní hudba této skupiny vzniká spojením několika hudebních stylů.

Toca Madera by Los Wálters

Toca Madera je svět v písni, kterou vytvořili v Puerto Rican duo Los Wálters. Co je zajímavé o Los Wálstrech je to, že spoluvytvářejí hudbu v různých městech, včetně San Juan, Philadelphie, Barcelony, São Paula, Rio de Janeiro a Miami. Tato zasněná, hypnotizující melodie vás uchvátí.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.