Profesionální překlady a tlumočení

Pomáháme Vám se dorozumět již 15 let

Naše služby

Překlady

Překlady

Náš špičkový tým překladatelů vám každý text přeloží s perfektní znalostí daného jazyka a to včetně soudních překladů. Překládáme do více než 40 světových jazyků a dokážeme vám zajistit expresní překlady i do 24 hodin.

Tlumočení

Tlumočení

Tlumočíme akce pro velké firmy po celém světě, ale i pro fyzické osoby. Potřebujete simultánního tlumočníka pro svou konferenci, nebo tlumočníka pro svatební obřad? Jsme tu pro vás! Tlumočení pro vás můžeme zajistit již do 24 hodin od potvrzení objednávky.

Korektury

Korektury

Texty, kterými se prezentujete, odráží vaši odbornost a profesionalitu. Zajistíme vám české i cizojazyčné texty, které budou perfektní po stylistické i gramatické stránce. A to už do 24 hodin.

Co naši klienti oceňují

Rychlost

Rychlost

Překlady a korektury krátkých textů vám zajistíme již do 24 hodin. Případně i v den objednání. Delší texty i tak dodáváme v co nejkratší době a vždy dle vašich požadavků.

Kvalita

Kvalita

Spolupracujeme se špičkovými překladateli a rodilými mluvčími. Naše reference mluví jasně již 10 let. Naše překlady splňují normy ISO 17100 a ISO 9001.

Flexibilita

Flexibilita

Jsme tu pro vás, kdykoliv potřebujete. Po celé České republice i v Evropě. Na telefonu i emailu jsme k dispozici prakticky nonstop. Zavolejte nám kdykoliv!

Poptáváte překladatelské služby?

Vyplňte nezávaznou poptávku. Kalkulaci Vám zašleme do 15 minut

Naši spokojení klienti

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.