Úvodní strana » Reference

Reference

200+

aktivních klientů

39jazyků

které ovládáme

10let

překladatelství

Naši významní klienti

Případové studie

Nakladatelství EKOSPOL

Překlad celé knihy do ruštiny? Hotovo, než byste řekli švec.

McDonald'S

Tlumočení skupince malých dětí? Tak to byla výzva!

BTL medical Technologies

Simultánní tlumočení na zdravotnické konferenci? „DONE“

Pilulka

Překlady složitých farmaceutických textů? Ani to nebolelo.

mBank

Komunikovat stejně a přitom v různých jazycích? Jde to!

Hisense

Rychlé překlady z i do čínštiny? 25 stran do zítřka!

 

Co o nás řekli naši klienti

„Profipřekladatel nám pomohl s jazykovou korekturou obsáhlého textu v angličtině. Práci odvedli včas a bez problémů, rádi je oslovíme znova v budoucnosti."

Daniel FrancProgram Manager, Google Developer Relations

"Oceňujeme vstřícnost a rychlé zpracování při překladu. Služby Profipřekladatele určitě rádi využijeme i v budoucnu.

Díky a hezký den."

Lukáš VolfVedoucí týmu Copywriterů

„Překladatelka, kterou nám společnost Profipřekladatel zajistila, byla po celou dobu pracovní cesty velmi profesionální, svou práci zvládala nad očekávání a to i když jsme její služby využili pro tlumočení skupince dětí, se kterými je spolupráce často náročnější než práce s dospělými. Rovněž proces přípravy cesty do Polska a komunikace s panem Auterským byla plynulá a efektivní. Příště nebudeme váhat využít služby této společnosti znovu."

Adam RapákPR Specialist, McDonald’s

"S překladem jsme byli velice spokojeni, ale nejen s ním. Musíme vyzdvihnout vstřícný přístup, rychlé jednání a spolehlivost."

Dagmar PelikánováFinanční specialista

Profipřekladatel.cz předčil moje očekávání!
Obdržela jsem v bleskovém termínu profesionální překlad právního textu do polštiny a to včetně jazykové korektury.
Velmi si vážím přístupu pana Auterského.
Těším se na další spolupráci.

Mariola Hótovásenior lawyer, mBank CZ

"Díky Profipřekladatelům proběhla naše mezinárodní konference hladce. Tlumočnice i technici byli velmi profesionální a přátelští, účetní při fakturaci vstřícní a precizní. Tuto firmu můžeme doporučit."

Jan Kellerposlanec Evropského parlamentu

Firma Profipřekladatel s.r.o. pro naše nakladatelství Ekospol překládala knihy Jak prodloužit život vašeho psa a knihu Chov psů – příručka zodpovědného chovatele do ruského jazyka. Byli jsme velmi spokojeni jak s kvalitou překladu, tak s rychlostí vyhotovení. Velmi nás potěšila vstřícná komunikace a profesionalita překladatelů.

RNDr. Evžen Korec, CSc.generální ředitel / Ekospol

Se službami Profipřekladatele jsme byli moc spokojeni. Oceňujeme bezproblémovou a milou komunikaci a samozřejmě rychlý překlad. Jednoznačně doporučujeme a těšíme se na další spolupráci.

Kateřina SchotliováSpecialistka PR a marketingu

„S firmou Profipřekladatel.cz jsme byli moc spokojeni. Překlady do několika jazyků současně jsme dostaly obratem a ve velmi dobré kvalitě. Kladem firmy je operativní a vstřícná komunikace.“

Mgr. Dita Čermáková, Ph.D.Geografické migrační centrum – GEOMIGRACE, Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy

Objednali jsme u firmy Profipřekladatel tlumočnické služby. S tlumočníkem němčiny jsme byli velice spokojeni. Pán byl příjemný, přátelský, velmi komunikativní a jeho překlad, odbornost a reakce výborné.

Mgr. Barbora BorovičkováMěstská policie hl. m. Prahy, z Útvaru poříčního

„S firmou Profipřekladatel.cz jsme byli moc spokojeni. Překlady jsme dostali obratem a ve velmi dobré kvalitě. Dále bychom chtěli poděkovat za operativní přístup a vstřícnou komunikaci.“

Ing. Jiřina Vorlovávedoucí Odboru Kanceláře starosty MČ Praha 5

„Spolupráce s profiprekladatel.cz byla naprosto bezproblémová. Rychlý a ochotný přístup zaměstnanců společnosti doplněný o profesionální tlumočnické služby. Společnost můžeme vřele doporučit.“

Tereza KozákováOdborný referent zahraniční spolupráce a protokolu, Odbor kancelář hejtmana

„Vysoká škola ekonomie a managementu využila služby překladatelské agentury Profipřekladatel.cz a můžeme s jistotou říci, že tato agentura poskytuje přesné a precizní překlady, s jednatelem firmy byla skvělá domluva a velmi oceňujeme rychlé a vstřícné jednání. Překladatelské služby můžeme vřele doporučit!“

Adéla KozelkováRektorát VŠEM

„I přes poměrně specifické potřeby, které jsme ve vztahu k překladům měli, nám byla firma Profipřekladatel schopna pomoci a to velmi rychle a s profesionálním přístupem. Těšíme se na další spolupráci.“

David PetrbokBrand Research Specialist – Fortuna Games

„Služby simultánního tlumočení z češtiny do angličtiny jsme využili opakovaně, a to se 100% spokojeností – vše proběhlo dle plánů a s profesionálním přístupem. Naši anglicky mluvící kolegové si kvalitu překladu pochvalovali. Tímto za Avast děkuji a těším se na další spolupráci.“

Pavel P. Novotnýreportér, Forbes magazín

„Ocenili jsme především profesionální přístup a naprostou časovou flexibilitu při překladech. I při nestandardních požadavcích nám vyšla společnost Profi překladatel vstříc.“

Jan Kulichvedoucí oddělení marketingu Časopis Týden – EMPRESA MEDIA, a.s.

Madeta a.s., využila služeb Profipřekladatel.cz. Překlad z rumunského jazyka do českého. Oceňujeme vstřícnost a rychlost jednání. Vřele doporučujeme.

Jan Řežábek, MADETA a.s.,závod Jindřichův Hradec

Se službami Profipřekladatel.cz jsme byli velmi spokojeni. Dostali jsme profesionální překlad odborného článku do angličtiny včetně jazykové korektury. Navíc bleskové dodání a uctivý přístup pana Auterského. To vše svědčí o kvalitních službách společnosti!

Richard KubastaRecruiter and Event Specialist, Livesport s.r.o.

Děkujeme za kvalitní služby. Velice si vážíme Vaší vstřícnosti a rychlosti, s jakou jste zpracovali naši objednávku. V případě potřeby se na Vás v budoucnu určitě obrátíme.

Ing. Aleš DonnerEkonomický ředitel, KOH-I-NOOR a.s.

„Služby překladatelské agentury ProfiPřekladatel.cz využila naše společnost opakovaně a s maximální spokojeností. Oceňujeme zejména vstřícnost a komunikativnost týmu, rychlost a kvalitu zpracování překladu. Celkový přístup agentury během realizace zakázky je vysoce profesionální.“

Bc. Petra Hrachovcováasistentka ředitele, Oresi s.r.o

Rádi bychom touto cestou vyjádřili velkou spokojenost s firmou Profipřekladatel.cz. Jejich spolupráce byla vstřícná, rychlá, operativní a perfektní. Jakmile vyvstane další potřeba, budeme určitě firmu opět kontaktovat. Děkujeme!

Ing. Irena BelcrediTajemnice úřadu

Se společností Profipřekladatel s.r.o – PROFIPŘEKLADATEL spolupracujeme již od roku 2016. Dosavadní spolupráci hodnotíme velice pozitivně. Přístup pana Auterského je profesionální: jednání příjemné, korektní a důsledné, reakce na požadavky prakticky okamžité v závislosti na dané situaci.

Zvláště bych ráda vyzdvihla, že požadavky na úřední / soudní překlady do a z čínštiny (které jsou v této republice, dovolím si říci, úzkoprofilové) byly zpracovány rychle a kvalitně.

Ráda bych vyzdvihla, že co se týče rychlosti zpracování tak nám vyšli maximálně vstříc a přes časovou tíseň byly překlady zpracovány opravdu v minimální možné lhůtě. Společnost vzhledem k pozitivním zkušenostem mohu doporučit.

Ing. Bohumila TolarováHR manažer Hisence Czech s.r.o.

Já jsem se službami Profipřekladatel.cz maximálně spokojená. Už bych dodavatele překladatelských služeb neměnila. Vždy se mohu spolehnout na rychlé, milé a vstřícné jednání pana Auterského. A služby jsou vždy PROFI. :-) Rozhodně doporučuji.

Mgr. Adéla BergmanováMarketingový specialista, CAR4WAY

„Celkově jsem byl maximálně spokojen se službami agentury PROFIPŘEKLADATEL. Veškerá komunikace i vzhledem k Vánočním svátkům, byla velmi rychlá. Velké poděkování za dodržení termínu, zvláště v tomto období Vánočních svátků, kdy k objednávce došlo 22.12. odpoledne a vše bylo 26.12. dodáno. Výrazně to pomohlo v rámci jednání se zahraničním partnerem.“

Martin ManObchodní ředitel – Dudák – Měšťanský pivovar Strakonice a.s.

„Oceňujeme profesionálny prístup a pohotové riešenie našich požiadaviek, S ponúkanými službami sme veľmi spokojní. Spoluprácu s profipřekladatel môžeme odporučiť všetkým zákazníkom, ktorí hľadajú kvalitního a flexibilního dodávateľa prekladateľských a tlmočníckých služieb.“

Katarína KépesiováProject manager, F AIR

Se službou Profipřekladatel jsme byli nadmíru spokojeni. Spolehlivě nám zajistili překlad textů do německého jazyka za velmi krátký čas. Veškerá komunikace byla rychlá a příjemná. Těšíme se na další spolupráci.

Eliška LaštůvkováExecutive assistant / KOŠÍK.CZ

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.