Využijte našich služeb a pomozte těm, kteří to potřebují

Úvodní strana » Magazín » Využijte našich služeb a pomozte těm, kteří to potřebují

Využijte našich služeb a pomozte těm, kteří to potřebují

Společnosti na trhu nejsou jen chamtivé subjekty, které si bezohledně budují byznys na zisku od svých klientů. Pokud si při nakupování služeb povzdechnete nad ztrátou financí, měli byste vědět, že i u nás jsou společnosti, které každým prodejem podporují ty, kteří neměli v životě takové štěstí, jako druzí.

Je nám ctí patřit mezi společnosti, které pomáhají lidem v nouzi. Naše překladatelská agentura podporuje neziskovou organizaci Pomozte dětem. Děti jsou budoucností každého národa a je potřeba myslet na jejich blaho. Pokud chcete pomáhat ohroženým nebo znevýhodněným dětem, stačí si objednat jakoukoliv naší službu a 10% z každé objednávky půjde právě na jejich pomoc.

 

Kde ještě pomáháme

Aktivně pomáháme i na dalších místech a přinášíme pravidelné finanční dary pro nadaci Dobrý Anděl. Snažíme se tak přinést naději i do rodin s vážně nemocnými dětmi, které se bez cizí pomoci neobejdou.

Žijeme v rychlé a zaneprázdněné době, ve které si málokdo najde čas na sebe, natož na druhé. Pokud s námi budete spolupracovat budete se i vy podílet na tom, aby byl svět zase o něco krásnější a dostalo se pomoci lidem, kteří ji skutečně potřebují.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.