Vyhledejte svoji komunitu pro výuku jazyků online

Úvodní strana » Magazín » Vyhledejte svoji komunitu pro výuku jazyků online

Vyhledejte svoji komunitu pro výuku jazyků online

Jen proto, že se sám učíte jazyk, neznamená, že se musíte učit sám.

Učení jazyka je samo o sobě fantastické, ale někdy se můžete cítit trochu osaměle. Naštěstí nejsme ve skutečnosti sami.

Internet je plný dalších lidí, kteří se chtějí učit cizí jazyk, možná právě ten stejný jako vy. Není lepší způsob, jak zlepšit svou cestu, než najít komunitu, ke které se připojíte.

Zde je několik míst, z nichž můžete hledat inspiraci a společnost.

Reddit

Reddit má v poslední době špatnou pověst. Může se zdát, že celý jejich web je naplněn nihilistickými mémy.

Ale pokud se podíváte na jazykové vzdělávání, můžete najít obrovskou skupinu lidí, kteří zde kladou otázky o metodách jazykového vzdělávání. A protože komunita je tak velká, existuje také spousta menších skupin, které diskutují o méně známých jazycích. Nezáleží na vaší kvalifikační úrovni nebo jazyku, musí být místo na Redditu, které můžete prozkoumat.

Tumblr

Tumblr je svět pro sebe, s mnoha mikrokomunitami věnovanými různým tématům. Jsou tam desítky, ne-li stovky lidí, kteří jsou oddaní učení se novým jazykům. Můžete komunikovat s více jazykově orientovanými blogery, kteří vám mohou poskytnout inspiraci pro vaši vlastní výukovou cestu.

Instagram

Instagram se stal již dnes velkým sociálním médiem, takže je logické, že spousta lidí se zde bude věnovat jazykovému studiu. Můžete sledovat jednotlivé lidi, kteří zveřejňují informace o životním a jazykovém studiu. Můžete se také zapojit tím, že zveřejníte videa o sobě a požádáte lidi, aby opravili vaše chyby.

Babbel Explorers

Je to malá Facebooková skupina se spoustou studentů jazyků. Je to uzavřená skupina, ale lidé se do ní rychle přidávají, je to další skvělá příležitost setkat se s lidmi, kteří se učí stejným způsobem jako vy.

 

Ne každá komunita bude pro vás, ale nezapomeňte, že existuje téměř nekonečné místo, kde se lidé mohou shromažďovat na internetu. Je jisté, že najdete přátelskou a vstřícnou komunitu, která vás bude motivovat a vzdělávat, jak se učíte.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.