Víte co je jazykové cestování?

Úvodní strana » Magazín » Víte co je jazykové cestování?

Víte co je jazykové cestování?

Víte co je jazykové cestování?

Jazykové cestování je zkoumání trendů v jednotlivých jazycích, respektive cestování do zahraničí pro vzdělání, dobrodružství a celoživotní vzpomínky.

Pokud jste někdy trávili čas v jiné zemi, ať už studiem v zahraničí nebo jen na dovolené, víte moc dobře, jak moc velká to může být zkušenost. Neexistuje lepší způsob, jak se více dozvědět o jiných místech a kulturách, než se vydat na jejich návštěvu. Tento druh zážitku pomáhá oživovat kulturní povědomí, ale i znalosti jazyků, tak proč tyto dvě věci nekombinovat?

Co je jazykové cestování?

Koncept jazykového cestování je velmi jednoduchý: cestujete do jiné země, kde si rozdělíte čas mezi navštěvováním jazykových tříd a poznáváním místní kultury. Jako zprostředkovatel působí jazykové cestovní agentury, které vám zajistí jazykové kurzy v konkrétní jazykové škole, dopravu do daného místa, nabídnou vám celou řadu výletů a dokonce i homestay v místní rodině.

Čas si volíte sami, může to být týden až dva roky. Místo si můžete vybrat podle jazyka nebo podle vámi zvoleného cíle. Také si můžete vybrat intenzitu výuky a možnost ubytování – kolej či rodina.

Síla ponoření

Cizí jazyk se sice můžete naučit s některou výukovou aplikací, ale pokud se do výuky ponoříte přímo v místě, kde se daným jazykem hovoří, a budete se účastnit výukového programu v konkrétní zemi, obklopíte se nejen daným jazykem, ale i kulturou a zvyklostmi daného národa a výuka tak bude více autentická. Žijete s dalšími studenty, navštěvujete místní památky a restaurace a všude hovoříte učeným jazykem. Tyto okolnosti vás nutí stále hovořit a díky tomu se budete neustále zdokonalovat a vaše výuka tak bude probíhat nejen ve škole, ale i v reálném životě a to je ten nejvíce nezapomenutelný moment celé výuky.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.