Triky, jak se naučit italsky za tři týdny

Úvodní strana » Magazín » Triky, jak se naučit italsky za tři týdny

Triky, jak se naučit italsky za tři týdny

Chcete vyzkoušet Babelovo tvrzení, že se naučíte cizí jazyk za tři týdny? Tady jsou triky, které vám pomohou.

Vytvořte si plán

Pokud plánujete konverzaci v novém jazyce během několika týdnů, musíte se držet přísného učebního plánu a musíte se každý den učit. Dejte si denní zvládnutelný cíl.

Nastavte si jasnou cílovou čáru

Vytvořením této cílové čáry si uvědomíte, že jste ochotni vynaložit nějaké úsilí a držet se svého vzdělávacího plánu, protože víte, že to nebude trvat navždycky. Pokud necháte svůj výukový časový jazykový plán otevřený, bude pro vás vždy lákavé den či dva vynechat. Pak se může lehce stát, že zapomenete to, co jste se již naučili.

Buďte mobilní se svým učením

Chcete-li si osvěžit naučené věci, ujistěte se, že máte vždy po ruce svůj mobilní telefon s výukovou aplikací, do které se můžete ponořit cestou do práce či do školy. Využijte volný čas k opakovaní i výuce nového.

Naučte se, co se potřebujete naučit!

Pro výuku si vybírejte slovní zásobu, fráze a témata, která při své cestě využijete.

Mluvte brzy a často

Ujistěte se, že využijete to, co jste se naučili ve svých každodenních hodinách tím, že procvičíte své nové jazykové dovednosti před cestou. Tím, že cvičíte jazyk v uvolněném prostředí a blízko domova, okamžitě snížíte „faktor strachu“, že poprvé budete mluvit novým jazykem.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.