Top důvody, proč se učit němčinu

Úvodní strana » Magazín » Top důvody, proč se učit němčinu

Top důvody, proč se učit němčinu

Chcete se konečně naučit cizí jazyk, ale nemůžete se rozhodnout který? Kromě zřejmých výhod, které přináší učení se jakéhokoli jazyka, tady jsou tady TOP důvody, proč se učit německy.

1. Němčina a angličtina mají stejný základ

Angličtina je klasifikována jako germánský jazyk, který se vyvinul z němčiny. Přestože na ní měly velký vliv latina a francouzština, němčina je stále základ.

Tato blízkost k jazykovému rodokmenu znamená, že část anglické slovní zásoby sdílí kořeny s německou.

2. Objevte svoji novou stranu

Mnoho jazykových studentů dokládá, že v sobě objevují odlišnou osobnost. Musí se při výuce cizího jazyka naučit nová gesta, přizpůsobit se chování v jiném sociálním prostředí.

3. „Ich bin ein Berliner“

Hledáte novou kariéru? Německo má jednu z nejsilnějších ekonomik světa a jeho velká města jako například Berlín, Hamburk či Mnichov přitahují nejlepší talenty z celého světa a různých oblastí – strojírenství, zábava, vývojový software, publikace či umění.

4. Buďte brainiac

Němčina je důležitý jazyk v oblasti filozofie, vědy, historie i literatury a umění. Lidé, kteří usilují o absolventské hodnosti v těchto oblastech, často zjišťují, že je potřeba číst v němčině. I když neusilují o žádné tituly, studiem druhého jazyka si zlepšují paměť, schopnosti řešit problémy, abstraktní uvažování nebo empatii. Některé studie dokonce dokládají, že výuka cizího jazyka oddaluje nástup demence. I to je dobrý důvod, proč se učit cizí jazyk.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.