Tlumočení konferencí online

Úvodní strana » Magazín » Tlumočení konferencí online

Tlumočení konferencí online

Tlumočení konferencí online

 

Epidemie koronaviru nám ukázala, že se musíme umět přizpůsobit každé situaci. Některé služby na trhu je kvůli období krize nemožné vykonávat, ovšem netýká se to tlumočení. Stejně jako v ostatních oborech, tak i zde platí určitá omezení, která situaci dělají těžší, ale nic vám nebrání zajistit si tlumočení online. Pokud jde o konference, využíváme obvykle speciální techniku, která umožňuje správné simultánní tlumočení. Jelikož je takové tlumočení velmi náročné, obvykle jsou k němu zapotřebí i 2 tlumočníci, kteří se střídají.

Tlumočení s omezením

V době koronavirové krize platí omezení, která znemožňují snadné setkávání lidí a tak stále více konferencí probíhá na dálku. Mnoho byznysů potřebuje fungovat i v době krize a je nemožné některé konference odkládat. Proto jsou i naši tlumočníci připraveni na dálku zajistit tlumočení. V dnešní době existuje obrovské množství bezpečných platforem, na které se mohou členové konference napojit a konference může probíhat. Zatímco za běžných podmínek bychom zajistili speciální techniku, nyní vám postačí pro online tlumočení konferencí váš notebook nebo počítač vybavený web kamerou, mikrofonem a reproduktory. Jelikož bude tlumočení probíhat online, odpadá mnoho nákladů, od hrazení cestovného až po zapůjčení techniky a další náklady.

 

Samozřejmě je potřeba předem doladit detaily, domluvit se s námi, jakým způsobem bude tlumočení probíhat, jaká bude délka konference a také poslat potřebné podklady pro konferenci. Celou situaci přizpůsobíme tomu, abychom dokázali zajistit i na dálku tuto službu v co nejvyšší kvalitě. Možnost využité celé škály praktických online nástrojů odstraňuje bariéry a umožňuje, aby konference probíhaly v plném proudu i během krize. Pokud potřebujete zajistit profesionální konferenční tlumočení, neváhejte nás kontaktovat, i v době krize se postaráme o profesionální řešení, které vám  umožní se konferencí zúčastnit.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.