Tipy na levné nezbytnosti, které při cestování oceníte

Úvodní strana » Magazín » Tipy na levné nezbytnosti, které při cestování oceníte

Tipy na levné nezbytnosti, které při cestování oceníte

Cestování je jednou z nejvíce obohacujících aktivit. Návštěva nových míst vám umožní poznat nové lidi, jejich kulturu a zvyky. Než se však vydáte na cesty, čeká vás balení a vy přemýšlíte, co je potřeba si vzít s sebou. Musíte projít letištní kontrolou bez úhony a navíc zabalit co nejmenší zavazadlo. Zde jsou věci, bez kterých se rozhodně neobejdete a navíc nezatíží váš cestovní rozpočet.

Velký šátek 

Jsou dny, které nutí mít krk v teple, ale to je jen jedna z mnoha funkcí šátku. Pravý šátek vám může poskytnout podporu pro spánek v letadle, bude fungovat jako přikrývka a přemění se na plachtovinu, pokud potřebujete sedět na zemi.

Silikonové cestovní lahve

Silikonové cestovní lahve jsou skvělou volbou, protože vám ušetří místo.

Kompresní ponožky

Víme, že to zní jako zvláštní tip, ale kompresní ponožky mohou doslova zachránit život. Nosit je snižuje riziko tvorby krevních sraženin v nohou.

Cestovní adaptér 

Většina lidí, cestující do zámoří, má pravděpodobně už adaptér zakoupený. Pro někoho, kdo si neuvědomuje, že Anglie má jiný typ zástrčky než v tuzemsku, to může být problém, který vyřeší právě adaptér.

Slovník

Ať už chcete zvládnout jazyk, nebo jen zkrátit základy před cestou do nové země, slovník vám pomůže. Naučte se zejména důležité fráze pro cestování a objednávání jídla.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.