Severoameričtí polygloti, kteří vás inspirují k výuce jazyků

Úvodní strana » Magazín » Severoameričtí polygloti, kteří vás inspirují k výuce jazyků

Severoameričtí polygloti, kteří vás inspirují k výuce jazyků

Polygloti se učí jazyky z různých důvodů, ale svou vášeň velice rádi sdílejí s ostatními. Když se i vy rozhodnete pro výuku některého jazyka, polygloti pro vás mohou být inspirací. Poskytnou vám inspiraci, jak se daný jazyk učit a na co se při výuce zaměřit. Zde jsou někteří ze známých polyglotů.

Steve Kaufmann

Patří do staré školy a má více než 50 let zkušeností s výukou cizích jazyků. Přestože absolvoval vysokou školu v Kanadě, kde byla desetiletá francouzská výuka, byl stále pouze anglickým mluvčím. Později se však začal učit cizí jazyky. Chtěl se podělit o své zkušenosti a dokonce vyvinul vlastní učební metodu. S jeho výukou se můžete obeznámit prostřednictvím videí, která naleznete na YouTube.

Azren

Co se týče polyglotů, Azren je poněkud nováček. Přesto v několika málo letech, v nichž je aktivní, vytvořil impozantní díla, která lidem pomáhají ve výuce angličtiny, francouzštiny a španělštiny. Můžete jej najít na YouTube, stejně i na Facebooku a dokonce má i své vlastní webové stránky.

Ambie Gonzalez

Natáčí videa ve španělštině, portugalštině, angličtině a korejštině a cestuje po celém světě. Má řadu videí, která obsahují užitečné tipy a triky pro výuku jazyků.

Její kanál na YouTube je také skvělý, protože vypráví zábavné příběhy v různých jazycích. Tímto způsobem můžete skvěle procvičovat poslech jazyka způsobem, který vás zajisté zaujme.

Paul Jorgensen

Paul Jorgensen je skutečně žákem jazyků. Na otázku, kolika jazyky hovoří, se rozhodl jmenovat pouze ty, do nichž investoval více času: biblická i moderní hebrejština, biblická arameika, stará angličtina, arabština, japonština,indonésština, francouzština, tagalog, esperanto a italština.

Neposkytuje pouze tipy pro učení, ale také natáčí spoustu videí o historii různých jazyků.

Moses McCormick

Je to velice společenský polyglot, který navštěvuje města, aby se trénoval v mluvení.

McCormick hovoří 20 jazyky na základní konverzační úrovni. Jeho cílem však není plynulost – je to spojení s lidmi a to se mu daří velice dobře.

Timothy Doner

Timothy Doner byl, před několika lety, velkým jménem mezi polygloty, protože ve svých sedmnácti letech hovořil dvaceti jazyky. Za pouhé čtyři roky se tento chlapec z New Yorku naučil 19 jazyků, včetně francouzštiny, Xhose a Ojibwe.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.