Se znalostí angličtiny je život lehčí

Úvodní strana » Magazín » Se znalostí angličtiny je život lehčí

Se znalostí angličtiny je život lehčí

Se znalostí angličtiny je život lehčí

Všude, kam se podíváte na nás vykukují nápisy a názvy v angličtině. Názvy obchodů, webových stránek, televizních pořadů, ale také různé „hlášky“. Angličtina se stále více objevuje v běžné slangové mluvě mladých. Angličtina je nejrozšířenější jazyk po celém světě a jejímu vlivu se nevyhnete.

Proč se učit anglicky

Důvodů k naučení anglického jazyka je hned několik. Anglicky se domluvíte téměř po celém světě. Nemusíte se bát při cestování do zahraničí jazykové bariéry. Pokud to není anglicky mluvící země, vždy se najde někdo, kdo ovládá hůře či lépe překlady do angličtiny. Anglicky se dorozumí každý třetí člověk na Zemi. To je také důvodem, proč firmy i nadnárodní společnosti používají v jednání s cizinci právě angličtinu. Poptávka společností po zaměstnancích se znalostí angličtiny se stále zvyšuje a odpovídá tomu i jejich lepší platové ohodnocení.

Různé aplikace, počítačové hry a internet samotný žije angličtinou. Běžné fráze, které se vyskytují v hrách a na internetu není těžké se naučit a sami si udělat překlad z angličtiny. Základy anglického jazyka nejsou těžké. Porozumíte jim po pár lekcích a trochu učení. Nemusíte se bát, že by porozumění jazyku přišlo až po několika měsících nebo letech. Po čase zvládnete koukat na filmy bez titulků.

Pomůžou vám aplikace a hry

Mnoho odborníků varuje před škodlivostí hraní her a trávení času u různých aplikací s telefonem nebo tabletem v ruce, zejména u dětí. Jenže takto strávený čas má i mnoho pozitiv. Pokud zvolíme správný druh aplikace nebo hry, nejlépe interaktivní, pomůže, nejen dítěti, lépe se učit postřehům, trpělivost, motorice, ale také anglickým slovíčkům  a frázím, které se v nich běžně používají.

Většina základních, ale i mateřských škol, využívají možnosti těchto aplikací a her. Staly se pomocníkem učitelů nejen při výuce jazyka. Ve školkách si našly své místo interaktivní tabule, kde se děti učí ji základy anglického jazyka formou hry.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.