Procvičte jazyky na místech, kde naleznete chráněnou přírodní krásu

Úvodní strana » Magazín » Procvičte jazyky na místech, kde naleznete chráněnou přírodní krásu

Procvičte jazyky na místech, kde naleznete chráněnou přírodní krásu

Svět je plný nádherných míst a zachování přírody je velmi obtížný úkol. Vlády a organizace zabývající se ochranou přírody, pracují na ochraně nedotčené přírodní krajiny, rostlin i živočichů. Nabízíme vám některá místa, která zůstávají zatím nedotčená. Mnohá z nich nabízejí i ekoturistiku, takže je při jejich návštěvě můžete podpořit. Procvičte si znalost jazyka při cestování na některá z těchto míst.

Namibie - Namibská poušť
Namibie má úzké vztahy s přírodou a je domovem Namibské pouště, jedné z nejstarších a největších pouští na světě. Poušť se rozprostírá na 31 000 čtverečních kilometrech, podél západního pobřeží Afriky. Namibie je známá tím, že je první v Africe, která má ustanovení o ochraně životního prostředí zapsané ve své ústavě. Vláda umožňuje komunitám vytvářet komunální záchranné prostředky, které se starají o zemi. Namibie je cílem ekoturistiky, protože je domovem gepardů, nosorožců a zebry, stejně jako neuvěřitelné scenérie.
Austrálie - Národní park Kakadu
Austrálie je jednou z největších přírodních turistických destinací na světě. Primární legislativa v oblasti životního prostředí byla přijata zákonem o ochraně životního prostředí a ochraně biodiverzity v roce 1999. Austrálie má řadu různých míst, která potřebují ochranu, včetně Velkého bariérového útesu, deštných pralesů a vnitrozemí. Národní park Kakadu má bohatou, různorodou populaci ptáků, stromů a termitů a je to nejen inspirativní, ale i vzdělávací oblast.
Kostarika - Mezinárodní park La Amistad
Kostarika je malá země, ale nachází se v ní jeden z nejkomplexnějších ekosystémů na světě. Jednou z chráněných oblastí je La Amistad International Park, největší park v Kostarice, který se rozkládá na více než milionu akrů deštného pralesa.
Antarktida - celý kontinent
Antarktida je největší oblastí na Zemi, která nebyla využívána lidmi, a to je částečně díky smlouvě o zákazu lovu, těžby, likvidace odpadu, obydlování a téměř všeho, co by mohlo negativně ovlivnit životní prostředí.
Spojené státy americké - Národní park Acadia
Je to jeden z parků, který byl vytvořený na počátku 20. století. Nachází se na ostrově u pobřeží Maine a je to jediný národní park v severovýchodních Spojených státech. S více než 49 000 hektarů půdy je park oblíbený pro kempování, turistiku a hvězdné zážitky. Nachází se zde i Bass Harbor Head Light, velmi populární maják.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.