Proč se učit švédsky?

Úvodní strana » Magazín » Proč se učit švédsky?

Proč se učit švédsky?

Chcete se začít učit cizí jazyk, ale nevíte, který? Co třeba švédštinu.

Pokud umíte němčinu, francouzštinu či angličtinu, mohly by vám tyto jazyky částečně pomoci, neboť z nich pochází některá švédská slovní spojení a slova.

Švédština je klíčem ke všem skandinávským jazykům

Švédština je nejvíce rozšířený skandinávský jazyk a může se pochlubit více než 10 miliony rodilých mluvčích. Díky ní si otevřete dveře do dalších skandinávských jazyků s vysokou mírou vzájemné srozumitelnosti mezi švédštinou, dánštinou a norštinou.

Švédsko je ideální místo pro pobyt

Bezplatné školství, zdravotnictví, přijatelné platy, mekka milovníků architektury i interiéru. Co víc si v zahraničí přát?

Kromě nádherných měst nabízí Švédsko kouzelnou a nezapomenutelnou přírodní krásu pohádkových lesů, které lákají každého návštěvníka.

A co švédská kultura a umění?

Švédské kořeny má spousta slavných osobností – spisovatelka Astrid Lindgrenová nebo hudební skupiy ABBA, Europe či Roxette. Seznam se tedy s jejich jazykem a lépe jim porozumíš.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.