Proč je tato aplikace jedničkou ve výuce jazyků

Úvodní strana » Magazín » Proč je tato aplikace jedničkou ve výuce jazyků

Proč je tato aplikace jedničkou ve výuce jazyků

Existuje mnoho způsobů, jak se naučit nový jazyk, jednou z nejlepších je chytrá aplikace. Zde jsou důvody, proč je to tak populární (a inteligentní) volba.

Jakmile se rozhodnete, že se budete učit nový jazyk, máte několik možností, jak to realizovat – můžete se přihlásit do kurzu, koupit si knihu nebo používat nějakou aplikaci. Doporučujeme aplikaci Babbel. S touto aplikací se můžete učit španělštinu, francouzštinu, němčinu, italštinu, brazilskou portugalštinu, ruštinu, turečtinu, polštinu, indonéštinu, holandštinu, dánštinu, švédštinu a norštinu.

Aplikaci můžete stáhnout přímo zde.

1. Můžete se rychle a efektivně učit

Většina lidí se neučí cizí jazyk, protože nemá dostatek času. Je to běžná mylná představa (nebo vhodná výmluva?). Je to jednodušší, než byste čekali, kdybyste našli čas na výuku jazyků, s Babbelem se naučíte základní rozhovory po pouhých 15 hodinách studia.

2. Získáte, za co zaplatíte

Víme, že některé jazykové aplikace jsou zdarma a že volné věci jsou lákavé. Tyto aplikace nebudeme považovat za zbytečné, protože mohou poskytnout užitečné způsoby, jak doplnit vaše učení. Abychom získali pevný základ pro vaše jazykové dovednosti, dovolíme si tvrdit, že Babbel stojí za nízké měsíční předplatné. Zaplatíte za odborné výukové kurzy a program, který vám dává jistotu, že budete mluvit novým jazykem. Vložte tedy malé investice do osobního růstu a potenciálně i do své kariéry.

3. Kurzy jsou vytvořeny odborníky

Další výhodou placení za aplikaci je to, že kurzy jsou navrženy lidmi. Tuto aplikaci tvořilo více než 100 jazykových expertů, kteří používají ty nejnovější metody učení. Lekce jsou také přizpůsobeny a to na základě vašeho rodného jazyka a jazyka, kterému se učíte.

4. Získáte dovednosti konverzace v reálném životě

Na rozdíl od jiných aplikací se Babbel soustředí na to, jak vás naučit účastnit se konverzací, které byste mohli skutečně používat. Pomocí aplikace se naučíte, jak požádat o pomoc, mluvit o podnikání, objednávat jídlo a nápoje a další.

5. Můžete se učit na cestách

Možná, že nejlepší část učení jazyka s aplikací je čisté pohodlí. Babbel si můžete vzít s sebou, ať jdete kamkoli, vaše pokroky v učení se synchronizují ve všech vašich zařízeních. Každá lekce trvá zhruba 10 až 15 minut, takže je snadné se učit při dojíždění, když čekáte na vaši kávu nebo v mnoha dalších každodenních situacích.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.