Můj výlet do Dubaje

Úvodní strana » Magazín » Můj výlet do Dubaje

Můj výlet do Dubaje

Pro ty z vás, kteří se chystají navštívit Dubaj, přinášíme některé zajímavé informace, které by se vám rozhodně mohli hodit.

Veřejná doprava

Dubaj je nádherné město a nemusíte se obávat toho, že je tak velké. Pro jeho prohlídku můžete použít taxíky, ale berte si je jen pro výjimečné případy, neboť jsou velmi drahé. Raději použijte veřejnou dopravu. Nejlepší volbou je metro, které je vhodné pro všechny turisty, neboť je čisté levné a bezpečné.

Stravování

K dispozici je celá síť restaurací s rychlým občerstvením, jež nese název Golden Fork. Nabízí velké porce za přijatelné ceny.

Exkurze po městě

Pokud si chcete prohlédnout turisticky zajímavá místa, využijte dvoupatrový turistický autobus. Mapu jeho trasy naleznete v každém hotelu. Určitě zavítejte do safari. Pokud zvolíte program, který nabízí, užijete si nejen výlet do pouště, ale i jízdu na velbloudech a v dunách a také skvělou večeři, která je součástí programu.

Dubajské trhy

V Dubaji můžete navštívit celou řadu trhů, každé z nich jsou jiné. Působivé jsou Gold Market a Spice Market. Na mapě je asi nenajdete, zeptejte se místních obyvatel, kteří jsou velmi přátelští a zajisté vám pomohou. Poblíž zálivu se nachází trh s kořením.

Ubytování

Dobré ubytování nabízí hotel Marina. Je to nová oblast s mrakodrapy a pohodlnou pěší zónou. Samozřejmostí je soukromá pláž. Vynikající, ale poněkud dražší, je hotel Jumeirah, který se nachází v centru města. Vhodný je i hotel Deira.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.