Mohou pomoci léčivé krystaly při výuce jazyka?

Úvodní strana » Magazín » Mohou pomoci léčivé krystaly při výuce jazyka?

Mohou pomoci léčivé krystaly při výuce jazyka?

Krystaly pro zaměření, pro energii, pro motivaci, pro úzkost, pro komunikaci. Co jsou ve skutečnosti léčivé krystaly a co umí? Může se některá z jejich vlastností využít při výuce cizího jazyka?

Co jsou léčivé krystaly a jak fungují?

Ve světě alternativní medicíny jsou minerály a další kameny označovány jako "léčivé krystaly". Předpokládá se, že disponují vlastnostmi, které podporují různé aspekty fyzického i duševního zdraví. Klíčovou součástí tohoto myšlení jsou i barvy krystalů a to v souvislosti s energií kamene a čakrami lidského těla. Pokud tedy chcete využívat jejich sílu, musíte přikládat kameny na místa čaker, ke kterým se vážou.

Není však dokázáno, že by krystaly měly léčivou schopnost, ale u těch, kteří věří v jejich sílu, mohou mít pozitivní efekt.

Mohou krystaly pomoci s jazykovou výukou?

Vzhledem k výše uvedenému placebo efektu skutečně záleží na tom, zda v jejich sílu věříte či nikoli. Pokud věříte, pak existují určité druhy krystalů, které jsou považovány za užitečné pro různé součásti učebního procesu. Existují krystaly pro soustředění, paměť, komunikaci, důvěru a duševní jasnost. Tyto krystaly by mohly při výuce jazyka pomoci.

  • Ametyst

Tento fialově zbarvený kámen se  využívá pro probuzení bdělosti vyšší mysli a pomáhá zesilovat vyšší duševní schopnosti, manifestuje duševní sílu a vnitřní mravní čistotu.

  • Křišťál

Je čirý, pomáhá ničit špatné myšlenky, podporuje paměť a pomáhá očistit auru.

  • Fluorit

Především ten smaragdově zbarvený je považován za krystal mysli, může zlepšit duševní
soustředění.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.