Lokalizace

Úvodní strana » Magazín » Lokalizace

Lokalizace

Máte svůj produkt, který je hoden nabídnutí do celého světa? Potom je nezbytně potřeba, aby mu jeho koncoví zákazníci a uživatelé porozuměli v plné míře. Právě proto k našim službám nabízíme i služby lokalizace a to jak webových stránek, popisků či manuálů, tak například i softwarového rozhraní.

Naše služby:

S tímto konkrétním typem překladů máme dlouholeté zkušenosti, a proto jsme schopni vám nabídnout přesné a srozumitelné lokalizace do jednoho či rovnou několika jazyků, které budou přesně odpovídat vašim požadavkům a také povaze vašeho produktu. Konkrétní zadání naši zkušení překladatelé vždy bedlivě nastudují, aby byli schopni přinést ty nejlepší výsledky a vašim zákazníkům co možná nejsrozumitelnější popisy či rozhraní.

Neváhejte proto překlady svých stránek, aplikací nebo manuálů svěřit právě nám. Pevně věříme, že budete s naší prací zcela spokojeni a že se budete za našimi službami rádi vracet.

Lokalizujeme s vyškoleným týmem

  • Software
  • Aplikace a hry
  • Webové stránky, magazíny, blogy

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.