Který zahraniční film byste měli letos v prosinci sledovat?

Úvodní strana » Magazín » Který zahraniční film byste měli letos v prosinci sledovat?

Který zahraniční film byste měli letos v prosinci sledovat?

Filmy jsou důležitou součástí každé prázdninové sezóny a pokud je sledujte v originálu, pomáhají vám ve výuce nových jazyků. Které filmy jsou ideální pro prosincové období?

Pokud se vám líbí pohádky, zkuste Three Wishes for Cinderella

Myslíte, že existuje lepší pohádka, než je Popelka? Film z roku 1973, který byl původně vydán v české a německé verzi (Drei Haselnüsse für Aschenbrödel), se stal ve východní Evropě sezónní tradicí. Každý Štědrý den se vysílá v Norsku, Švýcarsku, Německu, Rusku, Polsku, na Slovensku, Ukrajině a v České republice. Popelka nemá kouzelnou vílu, ale tři lískové oříšky, které plní její přání.

Pokud se vám líbí romantická komedie, vyzkoušejte Alles ist Liebe (All Is Love)

Německý film z roku 2014 je příběh mužů a žen ve Frankfurtu, jejichž životy se, v průběhu Vánoc, prolínají.

Pokud se vám líbí historické drama, podívejte se na Joyeux Noël (Merry Christmas)

Existuje slavný příběh o tom, jak se světová válka, 25. prosince 1914, pozastavila. Wilhelm, německý korunní princ, poslal operního pěvce na frontovou linii, na oslavu Vánoc. Zpěv vyvolal neoficiální příměří ze všech stran. Film byl nominován na Oscara. Poukazuje na nelidskost bojů. Můžete jej sledovat v několika jazycích – francouzštině, němčině a angličtině, takže jeho sledování vám přináší obzvláště mnohojazyčné zkušenosti.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.