Které VIP světoznámé osobnosti jsou vícejazyčné? Budete se možná divit.

Úvodní strana » Magazín » Které VIP světoznámé osobnosti jsou vícejazyčné? Budete se možná divit.

Které VIP světoznámé osobnosti jsou vícejazyčné? Budete se možná divit.

Nabízíme vám seznam některých vícejazyčných celebrit, který se zaměřuje především na hvězdy stříbrného plátna.

Natálie Portman

Natálie je nejen oscarovou herečkou, ale je také velice nadaná. Vystudovala psychologii na Harvard University. Co se týče jazyků, hovoří plynule anglicky a hebrejsky, ale také umí němčinu, španělštinu a dokonce i japonštinu.

Colin Firth

Naučil se italsky, když začal chodit se svou manželkou. V současné době hovoří italsky velice plynule, dokonce přejal i italská gesta, bez kterých se žádný Ital neobejde.

Jodie Foster

Vzhledem k tomu, že navštěvovala francouzskou školu, mluví francouzsky velice plynule. Další jazyky, které ovládá, jsou italština, španělština a němčina.

Penélope Cruz

Hovoří italsky a anglicky, stejně jako svou rodnou španělštinou. Tyto jazyky se naučila kvůli některým filmovým rolím. Dokonce získala ocenění za film, ve kterém mluvila italsky.

Christoph Waltz

Mluví zcela plynně italsky, německy, anglicky a francouzsky a plynně dabuje své filmy do francouzštiny.

Kristin Scott Thomas

Od svých devatenácti let žila ve Francii a díky tomu se naučila velice dobře francouzsky. Také dabuje filmy, v nichž hraje, do francouzštiny.

Viggo Mortensen

Má dvojí občanství – americké a dánské. Mluví plynně dánsky, anglicky a španělsky a je schopen komunikovat ve francouzštině, italštině, norštině a švédštině.

Audrey Hepburn

Tato herečka, se stala trvalým symbolem elegance. Měla mezinárodní zázemí – narodila se v Belgii matce holandského původu a její otec byl původu rakousko – britského. Její mateřštinou byla angličtina, ale naučila se i holandsky. Kromě toho se ještě naučila španělsky, francouzsky a italsky.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.