Kdo patří mezi naše klienty a co o nás možná nevíte?

Úvodní strana » Magazín » Kdo patří mezi naše klienty a co o nás možná nevíte?

Kdo patří mezi naše klienty a co o nás možná nevíte?

Kdo patří mezi naše klienty a co o nás možná nevíte?

Vznik naší společnosti se datuje v roce 2005 a důvodem pro její vznik byla především velmi malá nabídka překladatelských a tlumočnických služeb. Od prvopočátku našeho působení nás provází jasná a neměnná vize o profesionalitě překladatelské činnosti, které se neustále držíme. Naše firma má za sebou celou řadu spokojených klientů z různých oblastí působnosti a to především díky kvalitním a profesionálním službám, které poskytujeme na velmi vysoké úrovni a za přijatelné ceny.

Naši spokojení klienti

Jak již bylo výše zmíněno, máme za sebou celou řadu spokojených klientů z různých oborů činnosti. Patří sem nejen průmysl televizní, ale i zdravotní ústavy, významné univerzity, realitní kanceláře a celá řada obchodních řetězců. Za všechny klienty můžeme jmenovat FORBES, Českou televizi, Google, Univerzitu Karlovu, Škoda Transportation, Lufthansu, TV Nova, TV Prima, Státní zdravotní ústav, M&M reality a celou řadu dalších.

Kromě tlumočení do angličtiny a tlumočení z angličtiny nabízíme svým klientům i překlady a tlumočení do i z celé řady jazyků.

Co o nás možná nevíte?

Možná si nyní říkáte, v čem tkví náš úspěch. Především je to dobrý tým, který dává naší firmě dobré jméno. Tvoří jej lidé, jež jsou mezi překladateli daných jazyků elitou, především jsou to rodilí mluvčí. Díky tomu můžeme našim zákazníkům nabídnout ty nejlepší služby. Lidé do našeho týmu jsou pečlivě vybíráni a musí projít velmi náročným výběrovým řízením, během něhož jsou testovány veškeré schopnosti uchazeče.

Svým klientům nabízíme služby na velmi vysoké úrovni a kromě standardních služeb vycházíme vstříc i ve velmi individuálních požadavcích. Aktivně pracujeme po celé Evropě a nečiní nám problém jakéhokoli profesionála dopravit na jakékoli místo Evropy.

Také ceny za naše služby jsou přijatelné a to i v případě služeb velmi nadstandardních. Nezáleží ani na odbornosti textu. Cena překladu je pevně stanovena. Při dlouhodobější spolupráce jsou zákazníky velmi vítané věrnostní či množstevní bonusy a celá řada zákaznických výhod.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.