Je ještě místo pro jazykové laboratoře ve vysokoškolském vzdělávání?

Úvodní strana » Magazín » Je ještě místo pro jazykové laboratoře ve vysokoškolském vzdělávání?

Je ještě místo pro jazykové laboratoře ve vysokoškolském vzdělávání?

Je ještě místo pro jazykové laboratoře ve vysokoškolském vzdělávání?

Když uslyšíte pojem "jazyková laboratoř", pravděpodobně si představíte řady stolů s počítači za nimiž sedí studenti zabývající se jazykovými projekty. Moderní jazyková centra však vypadají úplně jinak. Slouží jako centra komunitní a kulturní. Jazyková centra jsou v současnosti domovem různých jazykových komunit. Je to místo pro budování spolupráce.

Centra poskytují místo pro skupinové studium, konverzační kroužky, prezentace a doučování. Můžete se zde setkat se studenty z celé řady zemí. To umožňuje přístup k méně používaným jazykům. Centrum podporuje spolupráci, oživuje studium jazyků a překonává kritickou mezeru v jazykových dovednostech. Nelze jej nahradit klasickou učebnou nebo knihovnou.

Budoucnost společnosti spočívá ve znalostech jazyků. Jejich výuku podporují jazyková centra tím, že studenti z různých zemí mezi sebou hovoří a zdokonalují si tak svůj jazykový projev v cizím jazyce.

Jazykové centrum hraje důležitou roli ve shromažďování rozdílných informačních, učebních a dalších zdrojů. Je velmi důležitým místem pro setkávání zahraničních studentů a podporuje vytváření pozitivních vztahů mezi nimi. Jazykové centrum vytváří příjemné místo pro komunikaci a spolupráci mezi studenty.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.