Jaké výhody nabízejí digitální technologie pro výuku cizího jazyka?

Úvodní strana » Magazín » Jaké výhody nabízejí digitální technologie pro výuku cizího jazyka?

Jaké výhody nabízejí digitální technologie pro výuku cizího jazyka?

Jaké výhody nabízejí digitální technologie pro výuku cizího jazyka?

Dnešní generace studentů a mladých lidí jsou digitální domorodci - stěží si dokážou představit svět před smartphony, Google, YouTube nebo okamžitým přístupem prakticky k libovolným informacím. Pokud mají nějakou otázku, potřebují získat nějaké informace, nesnaží se hledat v literatuře. Sáhnou po svém mobilním telefonu.

Digitální technologie je vhodná pro poskytování jazykového vzdělávání

Cizí jazyk by neměl být vyučován pasivně. Je potřeba jej poslouchat, mluvit jím, psát a číst. Jen tak se jej můžete naučit správně. To vše umožňuje právě digitální technologie.

Digitální technologie je interaktivní a stále se mění

Učebnice jsou zdroje statické, které jsou určené pouze pro výuku jednoho konkrétního jazyka. Digitální zdroje však mohou pokrýt velké množství různých jazyků a úrovní jejich výuky. To vše je pravidelně aktualizováno, díky čemuž jsou pro výuku jazyků využívány nové a moderní trendy.

Digitální technologie umožňuje přizpůsobování

Mnoho online zdrojů umožňuje vytváření vlastních výukových materiálů, což je ideální pro výuku studentů na různých znalostních úrovních.

Digitální technologie podporují  výuku vlastním tempem

Každý se novým věcem učí jiným tempem, někomu to jde rychleji, někdo naopak potřebuje více času. Díky digitálním technologiím, které podporují online výuku, si může každý zvolit vlastní tempo a vybrat si oblasti výuky, které potřebuje zdokonalovat a procvičovat.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.