Jaké jsou nejjednodušší cizí jazyky pro výuku anglicky hovořících?

Úvodní strana » Magazín » Jaké jsou nejjednodušší cizí jazyky pro výuku anglicky hovořících?

Jaké jsou nejjednodušší cizí jazyky pro výuku anglicky hovořících?

Nemůžete se rozhodnout, který jazyk se naučit? Nabízíme několik tipů pro jednoduchou výuku těch, kteří hovoří anglicky.

Norština

Tento jazyk patří do skupiny germánských jazyků, stejně jako angličtina. To znamená, že se v nich vyskytují podobná slova se stejným významem. Norština má pouze jeden tvar slovesa a slovosled je podobný jako v angličtině. Navíc obohatíte svoji řeč o celou řadu různých zvuků, které Norové při výslovnosti používají.

Švédština

Druhý nejjednodušší jazyk pocházející ze Skandinávie a rodiny germánských jazyků. Má poměrně jednoduchá pravidla gramatiky a podobný slovosled jako angličtina.

Španělština

Tato volba by neměla být žádným překvapením, neboť španělština se učí především díky praktičnosti a širokému mluvenému dosahu. Je to jeden z románských jazyků odvozený z latiny, stejně jako mnoho anglických výrazů. Výslovnost je velice jednoduchá, je to fonetický jazyk. Malým problémem by mohla být gramatika – u sloves se vyskytuje několik slovesných časů a také existují některé výjimky z gramatických pravidel.

Indonéština

Teto výběr může být poněkud překvapující, ale indonéština má několik vlastností, které ji dělají logickou volbou – mluví jí nativně téměř 23 milionů lidí, je jedním z mála asijských jazyků, který používá latinku, je to fonetický jazyk, má jednoduchou gramatiku.

Italština

Jeden ze skupiny románských jazyků. I když není tak rozšířený jako španělština či portugalština, má skoro 63 milionů hovořících obyvatel. Ideální je učit se italštinu pomocí jídla. Italská kuchyně se stala základem mnoha zemí a přináší celou řadu italských slov do naší slovní zásoby.

Francouzština

Další významný jazyk z rodiny románských jazyků. I když není snadné se jej naučit, největším přínosem pro výuku však je velké množství sdílených slov. Během dlouhé válečné historie mezi Anglií a Francií byly předány některé klíčové jazykové části.

Svahilština

Tento jazyk je nejméně „easy“ v našem výčtu jazyků, je trochu méně konvenční, než ostatní druhy. Svahilština je hojně využívána především ve východní a jihovýchodní Africe. Říká se, že je to na výuku nejjednodušší jazyk pro anglicky mluvící studenty a to především díky velkému množství přejatých slov z angličtiny.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.