Jaké jsou etapy výuky cizího jazyka

Úvodní strana » Magazín » Jaké jsou etapy výuky cizího jazyka

Jaké jsou etapy výuky cizího jazyka

Spousta lidí luští křížovky, aby posílili a trénovali svůj mozek. Co se však začít učit cizí jazyk? To je pro mozek ten nejlepší trénink.

Jak se jazyk naučit? Tady je 5 stupňů, které vám ve výuce pomohou.

1.týden – základní slova

Kromě několika jazykových géniů začínali všichni jako nováčci od základní slovní zásoby. Tyto první kroky jazykového sebevzdělávání zvýší vaši mozkovou kreativitu. Mnoho lidí hovoří o tom, že se z nich stává nová osobnost, vždyť hovoří jiným jazykem. Pokud se budete učit cizí jazyk, stimulujete navíc růst šedé hmoty mozkové (Cathy Cena – výzkumný pracovník na  University College v Londýně).

1.měsíc – konverzace

Vaše úsilí se pomalu začíná vyplácet. Pokud věnujete každý den studiu alespoň 15 minut, můžete pomalu začít v cizím jazyce konverzovat. Můžete si třeba objednat v restauraci, zeptat se na místo, které hledáte, pomalu začínáte rozumět lidem na ulici i v obchodech.

3.měsíce – skutečné výsledky

Vaše dny nejistoty a tápání se jeví jako dávná minulost. Zlepšujete svoji řeč stále více a více. Plynule se již domluvíte. Váš mozek již dokáže přemýšlet zčásti dvojjazyčně.

1.rok – jste již bilingvní

Dokázali jste to, váš mozek je bilingvní. Dokonale se domluvíte.

Celoživotnost

Pokud vynaložíte dostatek úsilí, můžete se během svého života naučit i několik různých jazyků. Mozek je již dostatečně trénovaný a je schopen přijímat další informace.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.