Jak znalý jazyků (angličtiny) ušetří peníze na dovolenou

Úvodní strana » Magazín » Jak znalý jazyků (angličtiny) ušetří peníze na dovolenou

Jak znalý jazyků (angličtiny) ušetří peníze na dovolenou

Prohledali jste web, našli jste levné letenky i ubytování a vydali se na cestu. Po příjezdu na místo vašeho dovolenkového pobytu se na vás nahrne celá řada nabídek, ale jsou v cizím jazyce. V tomto článku si budeme povídat o tom, jak vám trochu znalostí místního jazyka pomůže ušetřit peníze, ale obohatit vaše zkušenosti.

Dovolená nám pomáhá načerpat nové síly, odpočinout si od všedních starostí, poznávat nová místa a nové lidi, zažívat spoustu nezapomenutelných věcí, ochutnat exotická jídla… Na to vše je však potřeba uvolnit nějaké finanční prostředky. Musíme však přemýšlet k čemu je vydat, aby se nestalo, že po návratu domů budeme mít prázdný účet. Budeme – li umět alespoň částečně jazyk země, do které míříme, může nám to trochu pomoci.

 

  • Angličtina se v internetovém světě stala prvořadým jazykem – 54% internetového obsahu je v anglickém jazyce. Díky několika větám v anglickém jazyce můžete výrazně rozšířit své možnosti cestování, neboť se vám bude lépe vyhledávat vytoužený cíl a dopravní spojení.

 

  • Internet všechno změnil. Pryč jsou doby, kdy cestovní kanceláře pořádaly hromadné zahraniční zájezdy. Znalec internetu si sám objedná nejen místo pobytu, ale i další možnosti – dopravní prostředky, stravování, případně nějaké druhy výletů. Chcete -li trochu svůj výlet okořenit, můžete začít, prostřednictvím různých internetových sítí, objevovat skryté drahokamy, o kterých na oficiálních stránkách není žádná zmínka. Informace jsou samozřejmě opět převážně v angličtině.

 

  • Naleznete levnější varianty – pokud budete hovořit místním jazykem, můžete se zeptat na dopravu, nechat si doporučit levné ubytování, najít cenově dostupnou restauraci pro stravování. Půjčit si dopravní prostředek od místních obyvatel, kteří vám velice rádi poskytnou i celou řadu cenných informací, jež jsou k nezaplacení…

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.