Jak začlenit výuku cizího jazyka do všedního dne

Úvodní strana » Magazín » Jak začlenit výuku cizího jazyka do všedního dne

Jak začlenit výuku cizího jazyka do všedního dne

Většina z nás je zaneprázdněná. Jak tedy najít trochu času pro výuku jazyka nebo jak výuku včlenit do všedního dne? Zkušenosti a znalosti v novém jazyce potřebují praxi a pravidelné procvičování.

Máte 1 minutu?

Velice málo času na výuku cizího jazyka. Pro tento způsob jsou vhodné karty se slovní zásobou, kterou i zopakujete.

Máte 5 minut?

Takováto doba nemusí být dostačující pro dokončení jazykové lekce. Můžete si však rozšířit slovní zásobu o některé pojmy nebo fráze. Je to čas ideální pro napsání krátké zprávy do svého deníčku nebo můžete napsat krátký příspěvek do sociálních médií.

Máte 10 minut?

Může to být čas strávený v některém z dopravních prostředků cestou do školy či zaměstnání. Můžete si pustit nějaké cvičení určené pro opakování výslovnosti nebo lze sledovat video na YouTube. Pokud vás jede více, můžete se bavit.

Máte 15 minut?

Perfektní doba na zvládnutí jedné opakovací lekce a ještě si k tomu můžete přibrat novou slovní zásobu. Tu můžete začít procvičovat v dialogu. Díky tomu si procvičíte příslušná gramatická pravidla. Je to čas, který můžete využít pro poslech jedné epizody, zvládnete přečíst kapitolu románu nebo delší text v učebnici nebo můžete vyhledat v originále nějaké zajímavé informace o zemi, jejíž jazyk se učíte.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.