Jací jsou polygloti

Úvodní strana » Magazín » Jací jsou polygloti

Jací jsou polygloti

Jací jsou polygloti

 

Lidé se učí cizí jazyky z mnoha různých důvodů. Je však jeden rys, který je spojuje a tím je vícejazyčnost. Tito lidé často bývají otevření, zvídaví, velmi rádi přijímají různé nové kulturní dovednosti, nemají potíže s kulturními odlišnostmi. Díky znalostem různých jazyků jsou kulturně kompetentní, umí se lépe vyjadřovat. Navíc svoji zvídavost a znalosti přenášejí i do partnerských vztahů.

Jsou skvělými partnery na cesty

Polygloti vám mohou ukázat svět jinýma očima. Pokud hledáte kamaráda, který s vámi bude sdílet dobrodružství, pak je to polyglot. Tito lidé jsou více nakloněni objevování a cestování do méně známých koutů naší zeměkoule. Kromě toho se s nimi snáze dorozumíte a více proniknete do kultury dané země. Také šetří vaše finanční prostředky, neboť mohou vyjednávat s místními obyvateli o ideální ceně za poskytované služby.

Nemají strach z výzev

Jazykové vzdělávání vyžaduje čas, úsilí, soustředění a disciplínu. To vše polygloti mají a pokud se před nimi objeví nějaká výzva a nemusí být zrovna jazyková, jdou jí směle vpřed.

Jsou motivováni touhou spojit se s ostatními

Proč by někdo věnoval tolik úsilí učení se novému jazyku, pokud by neměl rád spojení s jinými lidmi a klidně i lidmi jiných kultur. Polygloti se snaží překlenout rozdíly, mají hluboké uznání pro lidstvo.

Mají pokročilé schopnosti vidět věci z jiného pohledu

Toto je dobrá vlastnost i vůči partnerovi. Mohou formulovat své myšlenky díky zcela odlišnému pohledu kulturních hodnot, mají emocionální schopnosti, které jsou potřebné k pochopení chování, říká se tomu emocionální inteligence.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.