Filmy vhodné pro výuku francouzštiny

Úvodní strana » Magazín » Filmy vhodné pro výuku francouzštiny

Filmy vhodné pro výuku francouzštiny

Filmy vhodné pro výuku francouzštiny

Sledování filmů v jazyce, který se učíte, je něco, co by vás mělo při výuce bavit. Je to jeden z nejúčinnějších a nejpříjemnějších způsobů, jak si nový jazyk procvičovat. Pokud se chcete zdokonalovat ve francouzštině, podívejte se na některý z těchto filmů.

Kirikou et la Sorcière

Jedná se o dobrodružný animovaný film. Přestože je zaměřen na dětského diváka, je to velmi jednoduchý, avšak krásný příběh, který je vhodný pro všechny věkové kategorie. Bohaté vizuály jsou doprovázeny jednoduchým a jasně mluveným jazykem.

Les Intouchables

Další úspěšný film s mezinárodním oceněním, který režírovali Olivier Nakache a Eric Toledano. Film je obohacujícím zážitkem nejen pro pokročilé, ale i začátečníky.

La grande vadrouille

Tento film se řadí ke klasickým francouzským historickým snímkům. Film je vhodný jak pro středně pokročilé mluvčí, tak i pro začátečníky, především pak pro ty, kdo mají rádi válečnou historii.

La belle verte

Tento film od Coline Serreau je sci-fi komedie pro celou rodinu. Postavy mluví pomalu o přírodě, životním prostředí a významu zeleně a vědomí v naší každodenní existenci.

Tanguy

Tanguy je slavná francouzská černá komedie režiséra Étienne Chatilieze. Film je zvláště vhodný pro mladé lidi žijící s rodiči, neboť příběh je o muži, který nikdy neopustí domov.

Le dîner de cons

Tento film vznikl na základě divadelní hry a pojednává o skupině přátel, kteří mezi sebou soutěží – mají přivést na večeři nejhloupější osobu, kterou potkají. Komedie není příliš komplikovaná, ale je to nejnáročnější film z tohoto seznamu.

Astérix et Obélix, mission Cléopâtre

Film, který vznikl na základě oblíbených komiksů, je plný hříček a smíchu a divák, který jej sleduje, úplně zapomíná, že si procvičuje francouzštinu.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.