Evropská města pro Erasmus - studium v zahraničí

Úvodní strana » Magazín » Evropská města pro Erasmus - studium v zahraničí

Evropská města pro Erasmus - studium v zahraničí

Přemýšlíte o studiu v zahraničí, ale nejste si jisti, kam se obrátit? Nabízíme nejlepší destinace pro Erasmus – studentský pobyt. Studium v zahraničí je pro studenty nezapomenutelným zážitkem. Nedávno provedené studie mezi studenty ukázaly tato města, jako nejvíce oblíbená místa pro zahraniční studium.

Regensburg

Toto historické německé město se nachází v Bavorsku a kromě studia nabízí i celou řadu historických památek.

Praha

Hlavní město České republiky je mezi studenty velice populární a to především díky nízkým životním nákladům a bohatému nočnímu životu. Město také nabízí celou řadu nádherných historických památek. Je to ideální místo v srdci Evropy a můžete z něj velice snadno navštívit další destinace jako například Vídeň nebo Budapešť.

Budapešť

Nízké ceny a neuvěřitelný noční život, to jsou dva hlavní důvody, proč studenti volí toto město jako cíl svého studia. Kromě celé řady párty v místních barech se můžete také těšit na celou řadu kvalitních  jazzových koncertů.

Barcelona

Proč je Barcelona tak populární mezi zahraničními studenty? Má k dispozici téměř všechno – pláže, pěkné počasí, skvělé jídlo a vynikající možnosti ubytování. Kromě toho nabízí neuvěřitelnou modernistickou architekturu.

Porto

Je to levné a historicky půvabné město. Každoročně v červnu se zde koná  São João –  letní festival, pro nějž jsou typické tanec a jídlo. Je to zážitek, který si nikdo nechce nechat ujít.

Seville

Studenti volí toto město, protože jsou zde nízké ceny a dobrá kvalita ubytování. Je to jedno z nejteplejších španělských měst, které skýtá celoroční sportovní aktivity.

Vilnius

Litevské město Vilnius má strategické umístění, neboť v jeho bezprostřední blízkosti se nachází celá řada dalších států ( Lotyšsko, Estonsko, Rusko, Polsko, Švédsko nebo Finsko). Poskytuje nízké náklady na bydlení a univerzitní atmosféru.

Lisabon

Není divu, že hlavní město Portugalska se stalo jedním z nejmódnějších míst Evropy. Se svým klidným tempem života, nízkými cenami a blízkostí Atlantiku je to ideální místo pro studijní pobyt.

Oulu

Skutečnost, že finské město Oulu není příliš levné pro studijní pobyty, mu vůbec neubírá na atraktivnosti. A to především pro ty, komu nevadí chladné a zasněžené zimy.

Madrid

Madrid zaujímá jedno z prvních míst na žebříčku atraktivnosti. Studenti milují jeho celonoční hudební scény. Za návštěvu rozhodně stojí i celá řada muzeí a nádherných parků.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.