Dvojčata, která mluví více než 20 jazyky: Představujeme super bratry Polygloty!

Úvodní strana » Magazín » Dvojčata, která mluví více než 20 jazyky: Představujeme super bratry Polygloty!

Dvojčata, která mluví více než 20 jazyky: Představujeme super bratry Polygloty!

Od osmnácti let se se svým bratrem společně začal učit cizí jazyky. V současné době každý z nich mluví více než devíti jazyky. Podívali se zpět a řekli si, že mít partnera ke studiu je užitečné, ale mít soupeře je opravdu motivující.

Poprvé začali s výukou jazyků, když jejich rodiče rezervovali dovolenou v Portugalsku. Přihlásili se do kurzu portugalštiny a začali se společně učit – poslouchali kazety, četli knihy a střídali se ve cvičeních.

 

Stejně tak jako trénink s partnerem může usnadnit vaše rutinní cvičení, studium jazyka s partnerem může také usnadnit výuku jazyků. A pokud váš jazykový partner ví víc, než vy, nebo začne dosahovat lepšího pokroku, určitě vás to bude motivovat. Zdravá rivalita je vždy pro výuku jazyků prospěšná. S konkurenčním partnerem (přátelským soupeřem) na vaší straně se můžete učit se spoustou zábavy.

 

Tím, že se učíte společně, zdvojnásobíte své zdroje. Nejen, že máte někoho, kdo vám může pomoci s jakýmikoli dotazy, ale získáte další osobu, s níž můžete konverzovat ve zvoleném jazyce každý den. Dokonce i pouhá přítomnost vašeho jazykového konkurenta vám může poskytnout extra motivační podporu – je totiž pravděpodobné, že budete pokračovat ve studiu, pokud vidíte pokrok, který činíte a oba sloužíte jako připomínka vašich závazků.

 

Mít partnera nemusí nutně znamenat, že se oba musíte učit stejné jazyky. Může to být stejně zábavné a užitečné, když každý studuje jiný jazyk. Bez ohledu na to, který jazyk se kdo zrovna učí, může mu být ten druhý po ruce a navzájem se testují na základě svých znalostí. Když přijde čas, je dobré mít po ruce partnera, který již daný jazyk zná a pomůže vám v učení.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.