Doklady, u kterých je zapotřebí překladatel

Úvodní strana » Magazín » Doklady, u kterých je zapotřebí překladatel

Doklady, u kterých je zapotřebí překladatel

Doklady v rodném jazyce jsou v tuzemsku nezpochybnitelné, ale v zahraničí tomu může být jinak. Je mnoho situací, ve kterých se bez našich překladatelů neobejdete a my si 3 z nich představíme.

Rodný list

Ať už se snažíte emigrovat do jiné země, nebo jen požádat v cizí zemi o vízum, je velmi užitečné mít u sebe přeloženou kopii rodného listu. V mnoha případech (například u pracovního víza v zahraničí) je nutné zaslat podepsanou, zapečetěnou a přeloženou kopii rodného listu konzulátu nebo velvyslanectví v zemi, ve které máte v úmyslu pracovat. Pokud nejste schopní přeložit svůj rodný list sami nebo nemáte certifikovaný překlad, je nejlepší se na nás co nejrychleji obrátit a my vám překlad zajistíme.

 

Diplomy

Pokud máte v plánu studovat nebo pracovat v zahraničí, tak budete muset prezentovat své dosažené vzdělání. Většina úředních a univerzitních dokumentací je napsána v rodném jazyce dané země a to může představovat problém. Dokonce i v tomto případě je vhodné nás včas kontaktovat a zajistit si profesionální překlad potřebných diplomů, aby dosažené vzdělání vzbudilo skutečně takový dojem, jaký potřebujete.

 

Řidičské oprávnění

Pokud máte řidičský průkaz, jistě víte, jak řídit vůz. Pamatujete si, kdy jste dělali zkoušky v autoškole a odkdy máte povoleno řídit vozidlo. Zbytek světa to však neví. Při cestování je v mnoha případech potřeba doložit doklad o schopnosti řídit a to v úředním jazyce dané země. Pokud budete mít štěstí a budete mluvit jazykem dané země, můžete překlad provést svépomocí, ale to se obvykle nestává. Obvykle je nutné využít našich certifikovaných překladatelů, kteří provedou překlad řidičského oprávnění, aby mohlo být považováno za platné. Pokud máte v úmyslu řídit vozidlo v zahraničí, vyplatí se nejprve zkontrolovat zákony dané země, abyste byli na vše připraveni.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.