Co říká znamení zvěrokruhu o vašich jazykových návycích?

Úvodní strana » Magazín » Co říká znamení zvěrokruhu o vašich jazykových návycích?

Co říká znamení zvěrokruhu o vašich jazykových návycích?

Astrologie, která není většině lidí známá, je neuvěřitelně složitý systém, který byl studován a laděn po celá tisíciletí a zahrnuje celou řadu poznatků. Jeden z nich se týká jednotlivých znamení a výuky cizích jazyků. Pojďme tedy nahlédnout do tajemné mytologie a dozvědět se o sobě něco nového a možná i zajímavého

Beran
Pravděpodobně jste se k tomuto článku dostali pod impulzivním krokem a rádi se o jazyky zajímáte. Neexistuje žádné skutečné "proč" za vaším rozhodnutím vyzkoušet nový jazyk. Zeptat se "proč" by bylo zbytečné. Prostě jste se rozhodli. Vaše nejlepší vlastnost je statečnost, která vám umožňuje začít něco nového. Váš nejhorší zvyk je to, že nikdy nedokončíte, co začnete, a proto byste se, pokud chcete ve výuce jazyka uspět, měli rozhodnout pro jazykový kurz či kvalitní aplikaci, která je jednoduchá.
Býk
Mohli byste se nejprve zaobírat myšlenkou na narušení vaší rutiny, ale když už se jednou rozhodnete, vytrváte. Dlouhá cesta bude zahrnovat malé, předvídatelné rituály, které se točí kolem vašeho učení: konkrétní křeslo, ve kterém sedíte jen při přehrávání gramatických lekcí, džbánek domácího horkého kakaa, který si vychutnáte hned, jak si zopakujete svou výslovnost nebo časté výlety do spížky, abyste se odměnili. Obecně se vám nelíbí novinky, pokud zrovna nenabízejí možnosti k tomu, abyste si labužnicky pochutnávali na něčem dobrém.
Blíženci
Blíženci jsou na jazyky pravděpodobně nejlepší znamení zvěrokruhu. Jste rychlí, zvědaví a nevysvětlitelně schopní uchovat si celou řadu znalostí. Zajímáte se o informace, které stimulují vaši paměť. Blíženci jsou znamením komunikace. Pravděpodobně budete chtít pohltit nové jazyky a vše, co se týká zemí, ve kterých se danými jazyky hovoří. Budete k tomu využívat moderní metody, jako internet a mobilní aplikace, které nabízí rychlou výuku.
Rak
Rak miluje své hnízdo, takže se budete pravděpodobně chtít zařadit do jakékoli jazykové třídy, která nevyžaduje vaši přítomnost. Ideální jsou pro vás nejrůznější on-line kurzy, které můžete absolvovat z pohodlí vašeho domova. Nejste však jen domácí typ, jste velký kreativec, který si nalezne svůj způsob, jak dostat učení do komunikace. Rak funguje nejlépe, pokud je aktivován do "správného
režimu".
Lev
Máte rádi, když jste středem pozornosti a užíváte si dobrý pocit ze svého výkonu. Jazyková výuka je pro vás pravděpodobně méně sólo, než umělecká forma, kterou si můžete dokazovat své umění. Soustřeďte tedy výuku jazyka tímto směrem. Své studium můžete také posílit tím, že budete sledovat filmy v originálu nebo vyrazíte na koncert nějaké hudební kapely, která zpívá jazykem, jenž se chcete naučit.
Panna
Jste pečliví a pravděpodobně dosáhnete úrovně plynulosti tlumočníka OSN předtím, než předvedete své jazykové dovednosti veřejně. Máte talent pro workflow a systemizaci, což je důvod, proč pravděpodobně oceníte jazykovou aplikaci, která má prokázanou míru účinnosti. Podpořte svou hyperanalytickou mysl tím, že budete číst jazykové blogy. Své jazykové dovednosti můžete také praktikovat v "pomocné" roli: možná jako sestra nebo veterinář se zahraničními klienty nebo lékařský tlumočník.
Váhy
Jste přirozený společník, arbitr dobrého vkusu a lidé s dobrým vkusem se cítí kultivovaní. Víte, kdo je kultivován? Lidé, kteří znají více jazyků, ale jste také trochu snobem. Váhy jsou však také znakem partnerství, a proto nenávidíte dělat věci sami. Budete pravděpodobně více ochotni se naučit nový jazyk, pokud je to něco, co můžete udělat s někým.
Štír
Nechcete se dlouho "zahazovat" se základními pozdravy a zdvořilým oslovováním. Jazyk se učíte proto, abyste sváděli sexy cizince/cizinky a vyprávěli lidem různé historky. Vše chcete jednoduše přeskočit a zajímají vás jen provokativní otázky.
Střelec
Váš pokoj je pravděpodobně již plný vyřazených cestovních průvodců a základních jazykových tutoriálů. Kentaurové střílí své veselé, optimistické šípy po celém světě, ale mají tendenci vědět, kde většina z nich přistála. Střelec je také znakem vysokoškolského vzdělání, takže by bylo vhodné, abyste se učili ve více akademickém prostředí. Jazyk se učíte snáze kulturním ponořením.
Kozoroh
Jako znak autority a tradice jste pravděpodobně nejméně náchylní k tomu, abyste si zakoupili novo jazykovou aplikaci. Věříte více institucionálním znalostem a akademickému prostředí, případně tomu, co bylo vyzkoušeno. Jste ten zatracený dospělý v místnosti a víte, že skutečné zvládnutí nového jazyka trvá roky tvrdé práce. Dostatečně řešíte lekce 1 až 40 a až po jejich dokončení se přesunete na něco pokročilejšího.
Vodnář
Zapomeňte na své školní pomůcky. Jste známkou technologie, inovace a všech věcí "budoucnosti" a pravděpodobně jste se už hýčkali několika aplikacemi, o kterých vaši přátelé budou slyšet asi za pět
měsíců. Váš přístup k jazykovému studiu je stejný jako váš přístup ke všemu ostatnímu: inovativní. Můžete se podívat na on-line fóra, jako jsou Reddit a Quora, abyste odpověděli na některé z vašic jazykových otázek nebo byste mohli dokonce najít nějaké setkání ve vaší oblasti, abyste mohli procvičit své dovednosti.
Ryby
Pravděpodobně snáze dešifrujete intonaci a emocionální obsah jazyka, který studujete, než jeho pravidla pro  gramatiku a syntaxi. Jaký má však smysl komunikace, pokud nemůžete skutečně komunikovat? Jste vždy plynulí v "energii" a "energie" je univerzální jazyk.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.