Chcete se dozvědět něco víc o vašem kulturním dědictví?

Úvodní strana » Magazín » Chcete se dozvědět něco víc o vašem kulturním dědictví?

Chcete se dozvědět něco víc o vašem kulturním dědictví?

Chcete se dozvědět něco víc o vašem kulturním dědictví?

V dnešní době je velmi trendy sledování historie rodinné linie a propojení s kulturním rodinným dědictvím. Proč je zájem o genealogii a historii rodinných kořenů tak veliký? Možná, že máme potřebu sounáležitosti a hledáme v současném globalizovaném světě svoji vlastní identitu. Možná je to také rozvoj moderní technologie, která hledání historických kořenů usnadňuje. Chceme se něco dozvědět o našich předcích, o jejich způsobu života, o tom, kým byli. Možná, že někdo z nás touží podílet se na rozvoji či znovuobnově rodinných tradic.

Jaké máme možnosti získat informace o tom, kým jsme a do jaké rodiny patříme?

Testy DNA

Pokud si nejste jisti tím, odkud vaši předkové pocházejí, test DNA může být dobrým začátkem hledání. Ze zprávy získáte informace týkající se vašeho etnického dědictví. Pokud však máte obavy, že by se mohly informace týkající se vašich genetickcýh údajů dostat do nepovolaných rukou, či do jakékoli databáze, máte ještě i jiné možnosti.

Rozhovor s rodinným příslušníkem

Velmi příjemný způsob, jak se dozvědět zajímavé informace týkající se vašeho rodokmene. Ideální je rozhovor se starším příbuzným. Může to být prarodič, praprarodič teta nebo strýc, kteří si minulost ještě pamatují. Je to skvělý způsob, jak se dozvědět zajímavé informace a zároveň utužovat rodinné vztahy.

Učte se jazyk vašich předků

Učení se nového jazyka je jedinečným způsobem důvěrného propojení s jinou zemí nebo kulturou, což vám dává možnost setkat se s novými lidmi a mít více autentických informací.

Cestování

Pokud máte čas a peníze, naplánujte si výlet do míst, kde žili vaši předkové. Seznámíte se tak s novými místy a tato cesta bude o to více obohacující, pokud budete hovořit jazykem místních obyvatel.

Cestování je způsob, který vám umožní poznat vaše kořeny a to ať už vás cesta zavede do zahraničí nebo na nějaké jiné místo vaší vlasti.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.