Chcete-li posílit své kariérní vyhlídky, naučte se některý z těchto jazyků

Úvodní strana » Magazín » Chcete-li posílit své kariérní vyhlídky, naučte se některý z těchto jazyků

Chcete-li posílit své kariérní vyhlídky, naučte se některý z těchto jazyků

V současné době patří mezi jeden z předpokladů získání dobré či vysněné práce znalost některého z cizích jazyků, v ideálním případě i znalosti jazyků několika. Které jazyky jsou tedy pro výuku vhodnou volbou?


Mandarinská čínština
Díky neustálému růstu ekonomiky se tento jazyk po světě šíří velmi rychle. Mezi anglickými
zaměstnavateli je mandarínská čínština druhým nejvyhledávanějším cizím jazykem, který je však považován za velmi těžký, co se výuky týká. Znalost mandarínštiny je tedy velmi významným aktivem, které můžete svému budoucímu zaměstnavateli nabídnout.


Němčina
Pokud chcete pracovat v Evropě, je němčina dobrou volbou. Německo má velmi vyspělou
ekonomiku a jeho výrobky se pravidelně ocitají mezi těmi kvalitními s dobrým hodnocením.
Němčina je oficiálním jazykem hned v několika evropských zemích.


Španělština
Je to jazyk, který má více než 400 miliónů mluvčích díky čemuž je jeho znalost poměrně velkou
výhodou. Kromě toho je španělština oficiálním jazykem v prosperujících jihoamerických
ekonomikách mezi něž patří Paraguay nebo Ekvádor. Také se může jevit jako klíčový jazyk pro ty, kdo chtějí žít a pracovat v USA, neboť je zde hispánská populace dosti rozšířená.


Japonština
Pokud chcete pracovat v oblasti vědy a technologie může být japonština přínosem. Nedávno totiž byla nazvána jazykem robotiky a to díky pozoruhodnému rozvoji tohoto oboru v Japonsku. Japonsko se řadí na třetí místo na světě, co se technologických inovací týká. Pokud se tedy naučíte tento jazyk, nabízí se vám příležitost pracovat pro některou z jeho společností.
 

Francouzština
Ačkoli počet francouzských mluvčích v Evropě klesá, tomuto jazyku se daří v jiných částech světa a to včetně Afriky, kde jej některé z rychle se ekonomicky rozvíjejících zemí uznávají jako svůj oficiální jazyk. Kromě toho patří francouzština mezi jazyky mezinárodní diplomacie, je to oficiální jazyk OSN a Světové obchodní organizace. Široké možnosti uplatnění také nabízí v cestovním ruchu či pohostinských službách.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.