Buďte Pařížan

Úvodní strana » Magazín » Buďte Pařížan

Buďte Pařížan

Pařížané mají reputaci, jsou velmi hrdí na své město a pohrdají tím, co leží na druhé straně silničního okruhu. Pokud nechcete vystupovat jako turista, měli byste sledovat tyto tipy.

Paříž je jedno z nejvíce turisticky navštěvovaných měst na světě a nejnavštěvovanější místo Francie. Každým rokem přivítá 30 milionů návštěvníků ze všech koutů světa.

Pokud se chystáte tam jet poprvé, rozhodně nebudete chtít vypadat, jako byste byl jen další z bezmocné masy návštěvníků.Takže si přečtěte několik tipů, jak se chovat jako místní.

Pokud máte pochybnosti, držte se vpravo

Pro někoho, kdo žije, pracuje nebo studuje v Paříži, nejste nic jiného než osoba, která se pomalu prochází uprostřed ulice, náhle zastaví uprostřed chodníku nebo ještě hůře stojí na levé straně na eskalátorech. Je samozřejmé, že jako turista v tomto krásném městě  chcete prožívat jeho atmosféru, ale měli byste si být vědomi hlavního stereotypu  Pařížanů – všichni jsou ve spěchu a stresu, nebo běží pozdě.

Chaos na vyznačených přechodech

Když jsme byli malí, naši rodiče nás naučili, jak bezpečně přejít ulici.

Pouze pomocí značeného přechodu pro chodce a až když se rozsvítí zelený panáček. Pařížané přecházejí silnici kdykoli se jim to bude hodit, dokonce i když svítí červené světlo.

Noste černou

Zde by se měla zdůraznit černá, možná i v kombinaci s několika odstíny šedé. Proč právě takovéto smutné odstíny, když Paříž je tak veselé město? Odpověď je jednoduchá – černá se hodí ke všemu.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Tip: Pokud se Vám úkol zdá těžký, klikněte na tlačítko Jiný úkol

Pole označená * jsou povinná.