Zahraniční zprávy určené i pro studenty angličtiny

Úvodní strana » Magazín » Zahraniční zprávy určené i pro studenty angličtiny

Zahraniční zprávy určené i pro studenty angličtiny

Stále více lidí si stěžuje, že je české zpravodajství zpolitizované a ovlivněné korupcí. To je jedním z důvodů, proč se někteří zkušení angličtináři obloukem vyhýbají večerním zprávám, novinám či českým zpravodajským serverům, a rovnou navštíví populární servery jako CNN.com či BBC.com.

Následně mají možnost přečíst si nejaktuálnější zpravodajství z celého světa, které není nijak zredukované o ty nejdůležitější či méně důležité zprávy. Problém však mají začínající angličtináři, pro které je jazyk zpravodajců příliš složitý a jejich znalosti zde nestačí. Naštěstí existují i lidé, kteří na tento problém mysleli a tak vznikl portál, který je určený pro začínající i profesionální angličtináře zároveň.

 

News in Levels

Portál News in Levels na http://www.newsinlevels.com je zpravodajským serverem pro anglicky mluvící lidi z celého světa. Přináší novinky ze všech zemí. To by nebylo až tak zvláštní až na skutečnost, že si u každého článku můžete vybrat ze 3 úrovní obtížnosti.

Level 1 je určený pro začátečníky, kteří mohou jednoduše přečíst aktuality, které by jim na jiných serverech činily potíže. Level 2 je pro zkušenější angličtináře a Level 3 je již psaný profesionálně, jako na konkurenčních portálech.

Portál je vhodný zejména pro studenty, kteří mohou postupně rozšiřovat svojí slovní zásobu a čerpat stále nové informace. Mezi 3 úrovněmi obtížnosti lze přepínat i v článku, takže po přečtení na nejjednodušší úrovni lze otestovat, jestli byste článku rozuměli i ve složitější verzi.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.