Proč se učit cizí jazyk s mobilní aplikací

Úvodní strana » Magazín » Proč se učit cizí jazyk s mobilní aplikací

Proč se učit cizí jazyk s mobilní aplikací

Současné moderní chytré telefony nabízejí celou řadu užitečných aplikací. K dispozici je nespočet jazykových aplikací, zaměřte se však na ty, které jsou rozděleny podle obtížnosti a rovněž podle témat, abyste se naučili mluvit ve všech důležitých situacích, od objednávky jídla až po cestování či návštěvu lékaře.

Jaké jsou výhody výuky touto formou?

Učíte se vlastním tempem a volíte jen to, co je pro vás důležité

Zaregistrovali jste se do jazykového kurzu, první den dorazíte na výuku a zjistíte, že jsou tam lidé z různých typů prostředí a s diametrálně odlišnými schopnostmi a postoji. Po vstupním testu učitel vyhodnocuje možnosti všech budoucích studentů a přemýšlí, jak by výuku uzpůsobil pro všechny zúčastněné. Skutečností však je, že se vždy bude čekat na ty nejpomalejší. Je to na úkor těch, kteří se učí rychleji.

Jednou z výhod mobilní aplikace je nastavení vlastního tempa. Také si můžete zvolit styl výuky – strukturovaný, který je vhodně rozčleněn do krátkých lekcí, nebo se zaměřit na konkrétní oblast. Volba je jen a jen na vás.

Volba času a místa

Další klíčovou volbou je, že si můžete vybrat kde a kdy se budete učit. Některé kurzy se dokonce dají stáhnout do telefonu a nepotřebujete k tomu ani připojení k internetu. Můžete se tak učit třeba v letadle nebo v metru.

Mluvíte hned od samého počátku

Díky použití moderní aplikace budete schopni hovořit cizím jazykem v základních frázích během několika dní. Kurzy jsou navrženy tak, abyste začali rychle mluvit, jsou zaměřeny na výuku základních rozhovorů. Jako první se naučíte představit se, objednat si v restauraci, použít otázky pro základní orientaci v daném místě. Jsou to sice jednoduché věci, ale poskytnout vám základní znalosti jazyka a základní jazykové dovednosti potřebné pro komunikaci. Používání jazyka je klíčem k zapamatování a motivace k dalšímu učení. To je důvod, proč je velice důležité začít mluvit co nejdříve.

Ušetříte čas i peníze

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.