Investice do studia cizích jazyků se vyplatí

Úvodní strana » Magazín » Investice do studia cizích jazyků se vyplatí

Investice do studia cizích jazyků se vyplatí

Investice do studia cizích jazyků se vyplatí

Studium cizích jazyků v zahraničí se stále těší velké oblibě mezi Čechy a nejen mezi mladými. Každá země má jiný styl výuky, často naprosto odlišný od toho v Česku. Studium v zahraničí s sebou přináší, kromě vzdělávání, i mnoho dalších výhod. Důležitým záporným faktorem studia v zahraničí jsou vysoké náklady.

V zahraničí se naučíte cizí jazyk používat mnohem efektivněji

Angličtina se stala nejrozšířenějším jazykem na světě. Alespoň základní překlady z angličtiny by měl zvládnout každý z nás. Pokud se chcete naučit jazyku co nejlépe, vycestuje studovat do zahraničí. Nejeefektivněji se mu naučíte přímo jeho používáním.

Než začnete vybírat zemi vhodnou ke studiu angličtiny, spočítejte si všechny své finanční rezervy. Studium v některých zemích je velice nákladné.  Austrálie a Spojené státy patří mezi nejdražší. V ceně není zahrnuto ubytování a strava. Najdou se i levnější destinace. Oblíbená a podstatně levnější je Malta. Výhodou studia v méně známých zemích je poznání zcela jiné kultury, nových lidí a krajů. Tlumočení do angličtiny se tak pro vás stane mnohem přirozenější.

Jak studium financovat?

Není nic neobvyklého, že studium hradí rodiče, někdy dokonce i prarodiče nebo sourozenci. Rodiče jsou často ochotni zrušit kvůli studiu stavební spoření. Věří, a často právem, že se jim investice do vzdělání jejich dětí vrátí. Dalším způsobem je využití studentských půjček. Někteří studenti si přivydělávají formou různých brigád.

Výhody studia

Po dokončení studia máte mnohem větší šanci na přijetí na VŠ nebo naleznout lukrativnější zaměstnání. Zaměstnavatelé se stále častěji poohlíží po zaměstnancích hovořících alespoň částečně anglicky. Údaj v životopise o studiu angličtiny může být rozhodující pro vaši celou kariéru.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.