Úvodní strana » Tlumočení

Tlumočení

Uvědomujeme si, jak je důležité se správně a přesně dorozumět. Proto spolupracujeme se špičkovými tlumočníky, kteří prochází náročným výběrovým řízením. Díky nim se dorozumíte skutečně s kýmkoliv a v jakékoliv situaci.Zajišťujeme standardní tlumočení, simultánní tlumočení, tlumočení se soudním razítkem i turistické tlumočení. Naši tlumočníci jsou vám k dispozici i v zahraničí, a vy tak můžete využít jejich služeb třeba při jednání se zahraničními partnery či hosty. Ke konferenčnímu tlumočení zajišťujeme i kompletní techniku vč. kabin a technika na místě.

Tlumočení z jazyka

Tlumočení do jazyka

1200 hodina

Nabízené tlumočnické služby

Standardní tlumočení

Naši tlumočníci splňují ty nejvyšší standardy s více než desetiletou praxí a zkušenostmi z celého světa. Jsme schopni vypravit tlumočníka po celé Evropě do dvou hodin. Tlumočíme všechna možná jednání, konference a další různé akce dle přání zákazníka. Zajišťujeme tlumočníky i pro dlouhodobé kontrakty např. při školení cizinců ve výrobě.

Simultánní tlumočení

Pro velké události, jako jsou konference nebo mezinárodní setkání, nabízíme simultánní tlumočení. Tento typ tlumočení probíhá ve stejném čase jako mluvené slovo a vyžaduje speciální zařízení pro přenos zvuku. Nabízíme kompletní servis včetně pronájmu tlumočnické techniky.

Tlumočení se soudním razítkem

Poskytujeme certifikované tlumočení se soudním razítkem na všechny druhy jednání (soudy, policie, matrika, autoškola, svatby). Tlumočníka můžeme zajistit již do 24 hodin od provedení objednávky a to po celém území České republiky.

Konference

Zajišťujeme kompletní překladatelský servis včetně kompletní tlumočnické techniky jako jsou kabiny, sluchátka, mikrofony, audiovizuální technika a další. Pro konferenční tlumočení samozřejmě zajišťujeme vyškolené simultánní tlumočníky a to po celém světě.

Tlumočení po telefonu a online

Zajišťujeme všechny druhy online tlumočení jak po telefonu tak skrze aplikace (Zoom, Skype, a další). Ideální varianta, která ušetří náklady s dopravou tlumočníka. Spolupracujeme i s českými pojišťovnami pro potřeby klientů, kteří potřebují telefonní asistenci na cestách.

dd

ddd

Co naši klienti oceňují
 

Vždy k dispozici

Vždy k dispozici

Naši tlumočníci za vámi dojedou kamkoliv v Evropě. A to již pár hodin od objednávky.

Špičkoví profesionálové

Špičkoví profesionálové

Nenechte si pokazit jednání či rozhovor špatným tlumočením. Na naše rodilé mluvčí se můžete 100% spolehnout.

Široké možnosti využití

Široké možnosti využití

Zajistíme tlumočníky pro přátelskou konverzaci na výletě i na konferenci zaměřenou na úzce specializovaná témata.

Kalkulace do 15-ti minut

Proč vybrat naši agenturu?

Naši tlumočníci jsou k dispozici i pro práci v zahraničí, což vám umožňuje využít jejich služeb při jednání se zahraničními partnery, hosty nebo při mezinárodních událostech. Díky naší spolupráci se špičkovými tlumočníky můžete být jisti, že se správně a přesně dorozumíte s kýmkoli a v jakékoliv situaci.

Spolehněte se na naše profesionální tlumočnické služby a ujistěte se, že vaše komunikace proběhne hladce a efektivně. Kontaktujte nás pro více informací o tom, jak vám můžeme pomoci s vašimi tlumočnickými potřebami.

 

Naši spokojení klienti

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.