Úvodní strana » Překlady

Překlady

Ať už potřebujete přeložit cizojazyčný text do českého jazyka, nebo naopak český text do některého z více než 40 světových jazyků, náš tým profesionálních překladatelů je tu pro vás. Za více než 15 let své existence jsme přeložili přes 50 tisíc normostran pro tisíce klientů. Rádi zajistíme bezchybné a profesionální překlady i pro vás, a to již v den objednání.

Překlady provádíme také včetně soudního ověření - tedy s razítkem soudního tlumočníka.

OVĚŘENÉ PŘEKLADY NOVĚ DODÁVÁME VČ. ELEKTRONICKÉHO PODPISU V ELEKTRONICKÉ PODOBĚ V PDF (není třeba nás fyzicky navštívit)

 

Překlady z jazyka

Překlady do jazyka

350 Normostrana

Nabízené překladatelské služby - překlady do 24 hodin

Soudní a právní překlady

Naše společnost poskytuje kvalifikované překlady včetně soudního ověření. Zajišťujeme také překlady všech dokumentů vyžadujících ověření, jako jsou smlouvy, závěti, patentové návrhy, všechny matriční dokumenty, lékařské zprávy a další.

Marketingové překlady

Chápeme důležitost správného oznámení vašeho marketingového obsahu a značky v různých jazycích. Naši odborníci se zaměřují na překlady reklamních materiálů, brožur, tiskových zpráv, webových stránek a dalších marketingových dokumentů.

Obchodní překlady

Ať už potřebujete přeložit smlouvy, obchodní korespondenci nebo firemní dokumentaci, naši zkušení lingvisté zajistí, aby vaše obchodní komunikace byla co nejefektivnější a profesionálnější.

Překlady vysvědčení 

Potřebujete profesionální a ověřený překlad vašeho vysvědčení? Překládáme vysvědčení vč. ověření jak ze středních a základních škol, tak diplomy ze škol vysokých. 

Odborné překlady

Naše týmy odborných překladatelů mají rozsáhlé znalosti v různých oborech, jako je technika, medicína, ekonomika nebo věda. Díky jejich specializaci můžeme zajistit kvalitní a přesné překlady vašich odborných textů.

Překlady webových stránek

Aby vaše webové stránky oslovily co nejširší publikum, je důležité mít je dostupné v různých jazycích. Nabízíme lokalizaci webových stránek, která zahrnuje jak překlad textu, tak optimalizaci pro vyhledávače (SEO).

Co naši klienti oceňují
 

Do 24 h bez příplatku

Do 24 h bez příplatku

Pokud je váš text kratší než 5 NS, přeložíme jej do 24 hodin a bez jakéhokoliv příplatku. Překlady však dodáváme i v den objednání a to již do 2 hodin od objednávky.

Precizní vyhotovení

Precizní vyhotovení

Všichni členové našeho týmu jsou elitní překladatelé a rodilý mluvčí. Můžete se spolehnout, že své texty obdržíte bez jakékoliv chyby. Všechny texty procházejí navíc dodatečnou korekturou nezávislým překladatelem.

ČSN ISO

ČSN ISO

Překlady vyhotovujeme dle norem ČSN ISO 2384 a ČSN ISO 12616, které definují úpravy překladů. Garantujeme tak vysokou kvalitu překladů i korektur.

Kalkulaci Vám zašleme již do 15-ti minut!

Proč vybrat naši agenturu?

Spolupracujeme pouze s proškolenými profesionály v daném oboru, kteří patří mezi překladatelskou elitu. Můžete si být proto jistí, že vždy obdržíte text, který významově přesně odpovídá své předloze. A v případě soudních textů je zajištěna jejich právní a legislativní správnost a opatření soudního razítka. Pokud s překlady opravdu spěcháte, nabízíme samozřejmě expresní dodání překladu.

Tisíce referencí

Tisíce referencí

Své texty nám s důvěrou svěřily tisíce klientů. Mezi nimi i firmy jako Google, Česká televize, Prima, Lufthansa, Český rozhlas, Forbes či McDonald’s.

Více než 12 let zkušeností

Více než 12 let zkušeností

Na trhu působíme od roku 2010 a za tu dobu jsme úspěšně přeložili přes 250 tisíc normostran textu, zkontrolovali staticísce normostrana tlumočili více než 10 000 jednání.

Expresní překlady

Expresní překlady

Můžete se na nás obrátit i ve chvíli, kdy na překlad skutečně spěcháte. Bleskový překlad zajistíme již do 2 hodin od objednávky.

Naši spokojení klienti

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.