Úvodní strana » Korektury

Korektury

Texty odráží naši odbornost. Proto je potřeba, aby byly stylisticky i gramaticky správné, plynulé a bez chyb, které snižují výsledný dojem a naši profesionalitu. Díky našim špičkovým korektorům a preciznímu přístupu můžete své texty bez obav zaslat obchodním partnerům, potenciálním klientům i v rámci veřejné prezentace. Nabízíme jak stylistické korektury, tak korektury gramatické. Nabízíme rovněž i předtiskové korektury.

Korektury z jazyka

Korektury do jazyka

150 Normostrana

Ať už potřebujete korekturu českého textu, nebo textu v některém ze světových jazyků, naši profesionální korektoři vždy zajistí, že jej obdržíte v té nejvyšší kvalitě. Spolupracujeme s rodilými mluvčími a různorodé dokumenty zasíláme na korekturu do zahraničí. Provádíme korektury do 24 hodin všech možných dokumentů vč. bakalářských prací, smluv, webových stránek a dalších.

Co naši klienti oceňují
 

Do 24 h bez příplatku

Do 24 h bez příplatku

Korektury textů, které nejsou delší než 5 normostran, připravíme do 24 hodin. A bez příplatku.

Světové jazyky

Světové jazyky

Korektury zajišťují rodilí mluvčí, a to v rámci více než 20 světových jazyků.

Široké působení

Široké působení

Připravujeme gramatické i stylistické korektury krátkých textů, jako jsou například e-maily, i delších textů, jako jsou knihy a akademické práce.

Kalkulace do 15-ti minut

Naši spokojení klienti

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.