Copywriting v cizím jazyce? Žádný problém

Úvodní strana » Magazín » Copywriting v cizím jazyce? Žádný problém

Copywriting v cizím jazyce? Žádný problém

Většina lidí nás oslovuje s tím, že potřebuje obstarat překlad. Pochopitelně, jsme profesionální překladatelská agentura, ale najdou se i tací, kteří potřebují copywriting v cizím jazyce.

Důvodů může být mnoho, potřebují vytvořit text na své stránky, potřebují články na svůj blog nebo třeba vytvořit vlastní texty za různým jiným způsobem využití.

Pro mnoho lidí je nadmíru náročné shánět copywritery mluvící cizím jazykem, domlouvat se s nimi pravidelně na práci a také provádět platby do cizí země.

Pokud potřebujete copywriting v cizím jazyce, neváhejte nás oslovit. Podle možností našich překladatelů vám ho mohou oni sami vytvořit dle představ nebo český copywriter vytvoří požadovaný text a my ho následně přeložíme. Vám tedy odpadnou všechny starosti spojené s obstaráváním zahraničních copywriterů a navíc budete spolupracovat s naší agenturou, která je vám vždy k dispozici a můžete se s ní domlouvat ve svém jazyce.

Využití zahraničního copywritingu

Zahraniční copywriting se nevyplatí dělat svépomocí a už vůbec ne za použití překladače. Stačí jediná špatně přeložená fráze a celý text může dávat zcela jiný význam. Nejdůležitější jsou texty na webové stránky, manuály a reklamní letáky, tedy materiály, které slouží jako zdroj informací. U nich je obzvláště zapotřebí, aby byly po všech stránkách přesné. Texty spojené s vaší značkou jsou i vaší vizitkou, špatný překlad by pouze zvýšil nedůvěryhodnost vašeho brandu. Neriskujte špatným překladem, zajistíme vám přesný zahraniční copywriting, u kterého budete mít jistotu úspěchu.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.