V učení nového jazyka vám pomůže čtení komiksů

Úvodní strana » Magazín » V učení nového jazyka vám pomůže čtení komiksů

V učení nového jazyka vám pomůže čtení komiksů

V učení nového jazyka vám pomůže čtení komiksů

Čtení cizojazyčných komiksů je při výuce cizích jazyků fantastickým pomocníkem. A proč jsou komiksy tak užitečné? Je to kombinace obrázků a textu. Obrázky poskytují pomocné vodítko v případě, že úplně nerozumíte textu. Komiksy jsou mnohem zábavnější formou výuky než jen hromady samotného textu.Také se čtou snáze než cizojazyčné romány. Krom toho jsou převážně psány pro děti, takže i forma jazyka může být snazší, než u klasického textu.

Španělsko – Mafalda by Quino

Mafalda je argentinský komiks, který byl slavný v letech 1964 – 1973 a to nejen v Latinské Americe, ale po celém světě. Skupinka dětí v čele s Mafaldou se zamýšlí nad tématy dospělých, mezi něž patří politika nebo ekonomika.

Francie - Les Aventures de Tintin By Hergé

Tintinova dobrodružství je pravděpodobně nejvíce rozšířený cizojazyčný komiks a zároveň patří mezi komiksy, které se, do cizích jazyků, překládají nejvíce. Odhaduje se, že byl přeložen do 115 jazyků. Komiks vypráví o reportéru Tintinovi a jeho pejsku Snowym, kteří cestují po světě.

Itálie - Lupo Alberto by Guido Silvestri

Tento komiks popisuje dobrodružství modrého vlka. První příběh se objevil v únoru 1974. V letech 1997 – 1998 se komiks dočkal zfilmování. Bylo natočeno celkem 104 epizod.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.