Proč by měly knihovny nabízet možnost online výuky cizích jazyků?

Úvodní strana » Magazín » Proč by měly knihovny nabízet možnost online výuky cizích jazyků?

Proč by měly knihovny nabízet možnost online výuky cizích jazyků?

Proč by měly knihovny nabízet možnost online výuky cizích jazyků?

Knihovny se v současné době stávají moderními komunitními a kulturními centry. Hrají také důležitou roli při pořádání celé řady kreativních kurzů či setkávání. Proč by se také nemohly stát místem, kde se budou konat online jazykové kurzy?

Proč právě výuka jazyků?

Knihovny si kladou za cíl podporovat gramotnost, lásku k učení, vytvářet spojení mezi lidmi, nebo podporovat rozmanité druhy činností. A možnost online výkuky jazyků je v souladu s těmito cíli.

  • Jazyky nás inspirují k celoživotnímu vzdělávání a pomáhají nám rozšiřovat naše obzory

Pro výuku jazyků neexistuje žádná věková hranice a není žádný důvod, proč by se výuka nového jazyka stala zbytečnou či zastaralou. Výuka cizího jazyka může otevřít dveře nové kariéře, novému vztahu a novým příležitostem.

  • Znalost cizího jazyka podporuje rozmanitost a porozumění

Knihovny mohou poskytnout nové zdroje pro komunikaci mezi různými skupinami lidí. Výuka cizího jazyka nám umožní nejen vést nové dialogy, ale také zvýšit naši empatii a poskytne nám nové perspektivy.

Proč výuka online?

Některé knihovny zatím nemají kapacitu pro klasickou výuku, proto by mohla být výuka online jedním z řešení.

  • Online učení není závislé na čase

Pokud se někdo chce učit cizí jazyk online a nemá přístup k internetu, může jej využít například právě v knihovně. Umožňuje mu to tak jakousi flexibilitu výuky a možnost zvolit si vlastní tempo.

  • Online výuka poskytuje více interaktivity než výuka podle učebnice

Na výuce podle učebnice není nic špatného, jen neposkytuje zpětnou vazbu, jako například výuka onlie, která též umožňuje poslech mluveného slova.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.