Překlady do angličtiny

Úvodní strana » Magazín » Překlady do angličtiny

Překlady do angličtiny

Překlady textů musí být vždy bezchybné, a to jak gramaticky, tak i stylisticky. Samozřejmostí jsou krátké dodací termíny, ochota a vstřícnost vůči zákazníkům. To vše vám naše agentura může nabídnout – a nejen to. Zajišťujeme i tlumočnické služby a dokážeme si poradit též v netradičních situacích. Naši překladatelé a tlumočníci dokonale ovládají cizí jazyky a mají dostatek zkušeností.

Vize a zkušenosti

Na českém trhu se pohybujeme už od roku 2005 a celou dobu máme stále stejnou, jasnou vizi. Naše představy o podobě odborných překladatelských služeb se nemění a podobně nám záleží i na kvalitě a maximálně příznivých cenách pro naše zákazníky. Díky dlouholetému působení jsme získali mnoho zkušeností a můžeme se pochlubit množstvím spokojených klientů, z nichž velká část s námi začala spolupracovat dlouhodobě.

Kdo pro nás pracuje

Na to, kdo pro nás pracuje, opravdu dbáme. Proto máme v týmu jen takové spolupracovníky, které jsme si pečlivě vybrali a prověřili. Kritéria pro práci v naší agentuře jsou přísná a projdou jimi jen ti nejlepší. Jsou to zkušení překladatelé, tlumočníci a korektoři, rodilí mluvčí jazyků, do kterých překládají.

Portfolio námi poskytovaných služeb je pestré. Nabízíme anglické překlady textů, a to i odborných či jinak specifických, jako třeba soudně ověřené překlady, překlady krásné literatury, či překlady právnických textů. Samozřejmostí jsou základní korektury, ale provedeme i ostatní druhy korektur, podle toho, co text vyžaduje. Rádi vám poradíme a dle našich možností vyjdeme vstříc. V nabídce máme i kompletní tlumočnický servis, včetně zajištění veškeré techniky.

Rodilý mluvčí se vyplatí

Jedině rodilý mluvčí dokáže zcela správně porozumět místním kulturním zvyklostem dané země. Ví, jaký je rozdíl při specifickém použití určitých výrazů a má schopnost najít skrytý význam některých slov. Rodilého mluvčího nezarazí žádný idiom či jakákoli jazyková hříčka, a proto je i při korekturách nepostradatelný. Neunikne mu žádná chyba, kterou by mohl jiný korektor přehlédnout.

Naše ceny

Neustále pracujeme na tom, abychom zachovali ceny na co nejnižší úrovni, při zachování top kvality všech poskytovaných služeb. Nezáleží nám na složitosti, nebo odbornosti dokumentu dodaného k překladu. Od těchto faktorů se naše ceny neodvíjí. V případě zájmu nám můžete zcela nezávazně napsat či zavolat a do čtvrt hodiny se dozvíte, kolik vás případný překlad bude stát.

S námi ušetříte

Na úkor přátelských cen rozhodně netrpí termíny dodání. Vaše texty přeložíme rychle, ty o rozsahu maximálně dvou stran jsme schopni dodat do jednoho dne od odevzdání, a to v rámci standardních cen. Jestliže jsou vaše dokumenty svým rozsahem dlouhé, připravíme pro vás množstevní slevu.

Našich stálých klientů si považujeme a dáváme jim to náležitě najevo. Při dlouhodobé spolupráci vám nabídneme věrnostní bonus a zákaznické výhody. Mohou to být individuální zkrácené termíny dodání překladů či vyhotovení firemního glosáře na míru.

Neomezené pole působnosti

Nejsou to pouze překlady na té nejvyšší úrovni a profesionální tlumočení, jež zajišťujeme pro všechny myslitelné příležitosti. Svým zákazníkům nabízíme jazykové řešení i pro nestandardní požadavky a specifické situace, a flexibilně se přizpůsobujeme neočekávaným změnám. Zajistíme pro vás služby na území celé Evropy.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.