Překlady do angličtiny

Úvodní strana » Magazín » Překlady do angličtiny

Překlady do angličtiny

Potřebujete-li přeložit vaše firemní nebo osobní dokumenty, musí být překlad vždy perfektní. Nekvalitně provedený překlad nedělá nikomu dobrou vizitku, ale spíše ostudu. V některých situacích může mít špatný překlad dalekosáhlé důsledky a může zkazit původně dobře se rozvíjející záležitost či obchod. My překládáme s citem, osobním přístupem a především s dokonalými znalostmi cizích jazyků.

Kdo jsme

Naše překladatelská agentura ProfiPřekladatel.cz funguje na českém trhu už od roku 2005. Vize naší společnosti je od té doby stále stejná, a stále máme jasnou představu o tom, jak mají vypadat profesionální překladatelské služby. Od doby vzniku jsme získali řadu cenných zkušeností a také velké množství spokojených klientů, kteří se k nám stále vrací.

Náš tým

Zakládáme si na tom, kdo pro nás pracuje. Náš tým je pro nás tím nejdůležitějším a díky němu můžeme svou práci dělat na nejvyšší úrovni. Nové pracovníky vždy pečlivě vybíráme, a vždy se jedná o zkušené překladatele a o rodilé mluvčí příslušných jazyků. To je pro nás opravdu důležité. Po důkladném proškolení tak pro nás pracují špičkoví překladatelé a my můžeme klientům nabízet kvalitní služby.

Zpracováváme překlady textů, zajišťujeme tlumočnické služby, překlady odborných textů z nejrůznějších odvětví. Právě proto jsou naše výběrová řízení při náboru nových překladatelů tak náročná. Musíme si být jisti, že jsou schopni překládat jazykově, stylisticky i odborně správně a pouze když jsme přesvědčeni o tom, že obstojí v nejrůznějších situacích, spojených s překládáním, svěříme jim vaše dokumenty.

Proč si tak zakládáme na to, že pro nás pracují rodilí mluvčí?

Pouze rodilý mluvčí se orientuje v regionálních kulturních odlišnostech. Dokáže odlišit i ty nejdetailnější jazykové nuance a skryté významy. Vyzná se stoprocentně v idiomech a v dalších jazykových chytácích. Perfektně ovládá jazyk a může opravdu správně provádět jazykovou korekturu. Orientuje se v specifičnosti nářečí a slov s jiným významem spojeným s regionálním užitím.

Naše ceny

I když poskytujeme služby nadstandardní úrovně, ceny jsou příznivé. Je nám úplně jedno, jak moc složitý či odborný text potřebujete přeložit. Naše ceny za překlad jsou pevně stanoveny a s náročností textu nesouvisí. Zavolejte nám nebo napište a do patnácti minut vám zdarma pošleme předběžnou kalkulaci!

Bonusy a slevy

Nejen, že máme příznivé ceny, ale také dovedeme pracovat rychle. Krátké texty s rozsahem do dvou normostran vám na požádání dodáme už do 24 hodin, a to bez jakéhokoli příplatku. A naopak při překladu rozsáhlých textů vám nabídneme množstevní slevu.

Věrných zákazníků si ceníme. Jestliže se rozhodnete s námi spolupracovat dlouhodobě, odvděčíme se vám věrnostním bonusem a dalšími zákaznickými výhodami, jako například tvorbou firemního glosáře nebo kratšími dodacími lhůtami.

Nemáme hranice

Nabízíme standardní překlady a zajišťujeme vysoce kvalitní tlumočení při nejrůznějších příležitostech. Dokážeme svým klientům vyhovět i v rámci specifických požadavků a individuálních přání. Jsme schopni zareagovat i při nepředvídaných událostech a fungujeme v rámci celé Evropy. Hranice pro nás neexistují a naše tlumočníky za vámi můžeme poslat kamkoli v Evropě.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.