Překlady a tlumočení bereme vážně

Úvodní strana » Magazín » Překlady a tlumočení bereme vážně

Překlady a tlumočení bereme vážně

Překlady a tlumočení bereme vážně

Každý se může dostat do situace, v níž bude potřebovat tlumočníka, či vyhotovení překladu. Tyto služby nabízí právě naše společnost.

Překlady

Nabízíme překlady standardní, expresní či soudní.

Standardní překlady

Pokud potřebujete vyhotovit jakýkoli překlad a to jak v životě osobním, tak i pracovním, je potřeba, aby splňoval veškeré požadavky a byl perfektní. Nedokonalý překlad dokonce může, v některých případech, změnit souvislosti či fakta v překládaném dokumentu, díky čemuž může narušit jeho chápání a důležitost. Proto je vhodné obrátit se na odborníky. Naši překladatelé disponují nejen perfektní znalostí daného jazyka a jeho složek, ale také k překladu přistupují s citem a osobním přístupem. Překlady vyhotovujeme podle norem ČSN ISO 2384 a ČSN ISO 12616 a jejich korekturu provádějí rodilí mluvčí a to bez příplatku. Díky tomu je zajištěno precizní vyhotovení jakéhokoli překladu. Můžete využít jak překlady z angličtiny, tak i překlady do angličtiny.

Expresní překlady

Expresní překlady provádíme a dodáváme do 24 hodin. Provádíme expresní překlady nejen krátkých dokumentů, ale i dokumentů o rozsahu více než 20 stran. Díky týmové spolupráci kvalitních překladatelů, korektorů a rodilých mluvčích je zajištěna dokonalá přesnost překladu i jeho rychlé zpracování. Velmi expresní překlady jsme schopni zajistit i do dvanácti hodin, super expresní překlady dokonce do šesti hodin. Pokud potřebujete přeložit text o maximálním rozsahu dvou normostran, připravíme jej do dvou hodin.

Soudní překlady

Dokumenty, které jsou zásadním způsobem potřebné k soudním jednáním či jednáním s úřady, je potřeba přeložit dokonale a musí být perfektní o po odborné a významové stránce. Musí splňovat nejvyšší možná kritéria. Naši překladatelé i korektura tato kritéria splňují a to díky tomu, že tým tvoří proškolení profesionálové svého oboru. Jejich překlady dávají jistotu dokonalé přesnosti i správnosti a odpovídají předlohám nejen po významové, ale i legislativní stránce. Mezi úřední dokumenty, které si u nás můžete nechat přeložit, patří úřední dokumenty, smlouvy, rodné listy, dokumenty vyžadující notářské ověření či soudní razítko.

Tlumočení

Tlumočení převádí mluvené slovo z jednoho jazyka do jazyka druhého. Tlumočník je člověk, který musí být pohotový a umět velmi rychle reagovat na jakoukoli situaci, která během tlumočení vzniká. U nás pracují pouze certifikovaní tlumočníci, které jmenuje krajský soud. Jsme schopni vyslat speciálně vyškoleného tlumočníka během hodiny kamkoli po celém světě. Nabízíme tlumočení standardní, simultární, konsekutivní, po telefonu, se soudním razítkem (svatby, úřední jednání, jednání na policii či u soudu, zkoušky ve škole), v zahraničí či turistické.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.