Překlad pro policii v zahraničí

Úvodní strana » Magazín » Překlad pro policii v zahraničí

Překlad pro policii v zahraničí

Při cestování do zahraničí se může stát komukoliv, že se dostane do problémů, které bude řešit policie. Většina lidí je opatrná, ale obzvláště v dalekých zemích dojde mnohdy k porušení zákonů, o jejichž existenci jste neměli tušení. Jak se říká, jiný kraj, jiný mrav. Jedno pravidlo je ovšem pro všechny země světa stejné, neznalost zákonů neumlouvá.

Pokud cestujete s cestovní kanceláří, s těmito záležitostmi vám může pomoci váš delegát. Pokud se jedná o vážnou záležitost, je třeba se obrátit na český konzulát nebo velvyslanectví v dané zemi. Česká republika má ve světě několik stovek takových úřadů, kde vám mohou pomoci. Jestliže se jedná o drobný přestupek či nedorozumění, u kterého potřebujete zajistit překlad, rádi vám s touto záležitostí pomůžeme.

 

Přeložíme policejní zprávy, trestní rejstřík, ale také jakékoliv další dokumenty. Pokud velmi dobře neovládáte jazyk dané země, mohou být vaše výpovědi policii zkreslené nebo dokonce chybné. Většina lidí nerozumí právnímu žargonu ve svém rodném jazyce, natož v jazyce cizích zemí. Ať už se dostanete do jakýchkoliv problémů, zajistěte si u nás přesný překlad či tlumočení, vyhnete se tak zbytečným komplikacím a celá situace bude vyřešena mnohem rychleji.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.