Outsourcing ghostwritingu pro překladatelské služby

Úvodní strana » Magazín » Outsourcing ghostwritingu pro překladatelské služby

Outsourcing ghostwritingu pro překladatelské služby

Stále více společností při svém růstu zjišťuje, že jim ve firmě chybí důležité články, které potřebují k zajištění celistvosti svých služeb. Pro obchody jsou to například dodavatelé zboží, dopravní společnosti a specialisté na marketing.

Jednou z nejdůležitějších služeb je dnes i překlad a většina velkých společností by si bez profesionálních překladatelských služeb nedokázala svojí existenci ani představit. Obstarávat si na každý chybějící článek vlastní oddělení je finančně i časově velmi náročné. To je důvod, proč se stále více firem uchyluje k outsourcigu, tedy k využití externího dodavatele. Jsme externími dodavateli překladu celé škály firem a pokud vám chybí stálý dodavatel, zajistíme vám ho.

 

Překlad jako ghostwriting

Ghostwriting překladů je dnes již běžný pojem, který dokáže skrýt nedostatky mnoha firem. Nejde o nic jiného než o dodání překladatelských služeb, u kterých je zachována naprostá mlčenlivost a výslednou práci můžete vydávat jako své dílo. Na trhu se pro podobné služby vžilo označení OEM (Original Equipment Manufacturer), kdy můžete pod svou obchodní značkou prodávat cizí produkty nebo poskytovat cizí služby.

Ať už budujete webové stránky, zajišťujete marketing, textové služby či pracujete v jakémkoliv jiném odvětví, jsme schopní vám zajistit outsourcing ghostwritingu, který se bude týkat jakýchkoliv překladů. Samozřejmostí je pro nás mlčenlivost, kterou jsme schopni podložit i smlouvou.

Vážení klienti,
na Vámi zadané poptávky se snažíme reagovat co nejrychleji, maximálně do 15-ti minut. Tímto způsobem se můžete snadno a rychle dozvědět více informací o našich službách a cenách, aniž byste se jakkoliv zavázali.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.*

V dalším kroku prosím nahrajte potřebné soubory.

Pole označená * jsou povinná.